[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest sob mar 06, 2021 11:52

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 13:44 
Awatar użytkownika

stan.i.slaw N.AE. pisze:
Marku ...zostaję przy swoim,słowa Tomka są dla mnie wiarygodne i nie interesuje mnie czy się komuś to bodoba czy nie ?!

... też tak uważam!. Dochowanie wierności swoim ideałom i wyobrażeniom jest najważniejsze. Czas nauki jak rzeka przepłynął.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 15:16 
Awatar użytkownika

Ed pisze:
stan.i.slaw N.AE. pisze:
Marku ...zostaję przy swoim,słowa Tomka są dla mnie wiarygodne i nie interesuje mnie czy się komuś to bodoba czy nie ?!

Dochowanie wierności swoim ideałom i wyobrażeniom jest najważniejsze. Czas nauki jak rzeka przepłynął.
,,,,,,,jesteś złośliwy,intrygant.,perfidient?????

ED do tej pory byłeś poza wszelką "podejrzliwością",byłeś jedynym, który mnie przywitał...
i...we tej chwili mnie usuwasz z forum jak mogłeś ? ?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 15:49 
Awatar użytkownika

Perfidient ????? ładne, hehe ;)
Gratuluję kreatywności Stanisławie 8)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 15:57 
Awatar użytkownika

Miła @,ąle znów dałaś popis swej elokf!wencji.....rozsmieszylaś mnie :D to ja twój ...dyslektik :wink:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 16:07 
Awatar użytkownika

Cieszy mnie bardzo, że poprawiam Ci humor :twisted: Szczególnie, że... vice versa ;) Przyznam szczerze, że mogę się jedynie domyślać znaczenia Tf!ojego zabawnego słówka, gdyż ani niejaki pan Kopaliński, ani sieć internetowa, a w tej sieci Encyklopedia Wikipedia, nie zamieściły nawet pół literki o podobnym tworze :) Miło, że w tak wspaniałomyślny sposób wzbogacasz polskie słownictwo :) to ja, twoja ulubiona @

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 16:19 
Awatar użytkownika

M igus znak @-małpa ...to manualny bląd nie sadziłem ,że to ma znaczenie

migaweczko,,,,,,,,,proszę pszestań

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 16:22 
Awatar użytkownika

stan.i.slaw N.AE. pisze:
M igus znak @-małpa ...to manualny bląd nie sadziłem ,że to ma znaczenie

Ano trochę ma ;)

stan.i.slaw N.AE. pisze:
migaweczko,,,,,,,,,proszę pszestań

Taaaak, to też słodkie :twisted:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 16:40 
Awatar użytkownika

Miga czy TY oczekujsz,że powiem CI KOCHAM cIEĘ?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 16:43 
Awatar użytkownika

stan.i.slaw N.AE. pisze:
Miga czy TY oczekujsz,że powiem CI KOCHAM cIEĘ?

Nie strasz Stanisławie 8)
Liczę, że "pszestaniesz" pisać z bykami, ale nie wiem czy to nie za wiele :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 16:47 
Awatar użytkownika

JESTEM ŻOŁNIERZEM I KOCHAM PROSTY JĘZYK. JAK LATAŁEM NA WYSOKOŚCI POWIEDZMY 3-TYŚ M. TO NIKT TYM SOBIE DUPY NIE ZAWRACAŁ-----OTO SZCZERE WYZNANIE.!!!

Do Eda : gdybym nie stał na granicy (okręty pogranicza-straży granicznej ) nie czułbyś się bezpieczny ,nie pisałbyś tego postu !,wiesz co to "psia wachta",co pływać w sztormie w 10 lub, 12 -tce,co wypaśc za burtę .przy temperaturze wody 1 stopień ,wykonując czynności ratownicze(ratując innego człowieka),co wiesz o służbie wobec ...bliżnich i dla bliżnich?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 16:57 
Awatar użytkownika

stan.i.slaw N.AE. pisze:
JESTEM ŻOŁNIERZEM I KOCHAM PROSTY JĘZYK. JAK LATAŁEM NA WYSOKOŚCI POWIEDZMY 3-TYŚ M. TO NIKT TYM SOBIE DUPY NIE ZAWRACAŁ-----OTO SZCZERE WYZNANIE.!!!

No szczere, jak widać, a do tego strasznie głośne. Ja rozumiem Stanisławie, że żołnierz "nie musi", ale na 3 tysiącach metrów chmurom mogłeś mówić co Ci się podobało, a tutaj jest ziemia i ludzie, zatem należałoby trochę tonować wypowiedzi i trzymać się składni, ortografii i takich tam bzdurek...

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 18:20 
Awatar użytkownika

stan.i.slaw N.AE. pisze:
ED do tej pory byłeś poza wszelką "podejrzliwością",byłeś jedynym, który mnie przywitał...

co wcale nie oznacza że pozwolę się obrażać... :twisted:

stan.i.slaw N.AE. pisze:
i...we tej chwili mnie usuwasz z forum jak mogłeś ? ?

nie wiem skąd ten wniosek?... ;) poza tym - nie mam takich uprawnień :P

stan.i.slaw N.AE. pisze:
gdybym nie stał na granicy(okręty pogranicza-straży granicznej ) nie czułbyś się bezpieczny ,nie pisałbyś tego postu !,wiesz co to "psia wachta",co pływać w sztormie w 10 lub, 12 -tce,co wypaśc za burtę .przy temperaturze wody 1 stopień ,wykonując czynności ratownicze(ratując innego człowieka),co wiesz o służbie wobec ...bliżnich i dla bliżnich?

Ktoś nie śpi, żeby spać mógł ktoś... ktoś nie spał kiedy spał Ktoś...

SŁUCHAJ ŻOŁNIERZU! Skoro powiedziałem, że "też tak uważam!. Dochowanie wierności swoim ideałom i wyobrażeniom jest najważniejsze. Czas nauki jak rzeka przepłynął", to znaczy że tak UWAŻAM. Też nie lubię, gdy ktoś prostuje moją wiedzę lub wyobrażenie. A skoro imputujesz mi pejoratywne określenia (to śmieszne trzecie też ma chyba takie zabarwienie? chociaż stawiając znaki zapytania zapewne do końca nie wiesz czy mi je przypisać) to znaczy że nie tylko pisać ale i czytać nie umiesz. Wstan.i slaw NAE ! popraw się. ;)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Tu o SBB
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 19:45 
Awatar użytkownika

Stanisławie -rozumiem że ostatnie dni dostarczyły Ci wiele emocji , ale.. mimo wszystko pewne sprawy lepiej byłoby poruszać na PW, niż się ośmieszać na Forum. Eda proszę o wyrozumiałość :)

A teraz już o SBB : na zaostrzenie apetytu 5 grudnia rano koncert z Jazz Jamboree'79.

Czy termin 10 grudnia byłby odpowiedni na ciąg dalszy ..?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 22, 2006 20:32 
Awatar użytkownika

stan.i.slaw N.AE. pisze:
ED do tej pory byłeś poza wszelką "podejrzliwością",byłeś jedynym,który mnie przywitał i..
.w tej chwili mnie usuwasz z forum jak mogłeś ?

Nikt Stanisławie nie usuwa Cię z forum ! Jednak mam dość, że więcej na nim poświęca się uwagi tobie niż jego głównemu bohaterowi. Co więcej piszesz jedno, a za chwilę sam sobie zaprzeczasz ! Z jednej strony jesteś żołnierzem ( i prawdę powiedziwszy wisi mi, że strzeżesz granicy. Skoro jest to twój zawód to wykonuj go dobrze i nie żądaj od nas podziwu ! ) i piszesz, ze lubisz prosty język, a z drugiej silisz się mądrości, z których wychodzą głupoty ! Naprawdę lepiej jest napisać dwa zdania od siebie niż nieudolnie naśladować CN. Już kilka razy ci powtarzałem, że wcześniej pękniesz niż zostaniesz Niemenem! Co u Niego uchodziło u ciebie jest groteskowe !

Tragiczne jest to, że tak naprawdę masz niewiele do powiedzenia, a i wiedza twoja odnośnie twojego wzoru, przewodnika życiowego, największego poety, wielkiego artysty, prawie Boga jest czasami żenująca. Jak zostajesz na tym przyłapany to przekonujesz, że to ty masz rację. Piszesz o tajemniczych informacjach i ludziach, ale nigdy nie podajesz żadnych konkretów. W związku z powyższym trudno z tobą merytorycznie dyskutować, a szkoda ! Nawet nie jesteś w stanie napisać o festiwalu, który ponoć sam zorganizowałeś :)

Już raz napisałeś, że odchodzisz z forum ( powtarzam nie zauważyłem, by ktoś cię z niego wyrzucał ), ale ponieważ pozostało to bez echa, więc dalej wypisujesz swoje " mądrości ".

W związku z powyższym zadaję ci proste pytanie i oczekuję na nie prostej i rzeczowej odpowiedzi ! I jak sądze nie ja jeden, a mianowicie...
... co sobie Stanisławie zarejestrowałeś ? Czy jest to stowarzyszenie związane z CN ?

Już sobie wyobrażam co naopowiadałeś Pani MN na nasz temat ! Wcześniej, czy później to wyjdzie, więc proszę w imieniu wszystkich o wyczerpującą odpowiedź. W innym wypadku uznam, że naszych granic broni śmierdzący tchórz !!!

Ja rozumiem, że przypisujesz sobie wszelkie zasługi odnośnie propagowania CN i za wszelką cenę próbujesz wcisnąć się w łaski Pani MN. To twoja sprawa, a mnie nic do tego, ale uważam, że organizowanie różnego rodzaju festiwali CN jest bezsensowne, kiedy w sklepie nie można kupić Jego nagrań. Zresztą wcześniej, czy później umierają one śmiercią naturalną i za chwilę nikt o nich nie pamięta. Dla samych uczestników poza kasą są tylko kolejnym konkursem, na którym można się pokazać. Najlepszy dowód jak o nim było głośno i jak wiele relacji z niego można przeczytać w prasie. Ale w sumie dobrze, że zrobiłeś coś pożytecznego.

Kończę, ale przypominam Stanisławie padły tu pytania i oczekuję na nie odpowiedzi !

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tu o SBB
PostZamieszczono: czw lis 23, 2006 0:27 
Awatar użytkownika

Markovitz pisze:

A teraz już SBB : na zaostrzenie apetytu 5 grudnia rano koncert z Jazz Jamboree'79.

Czy termin 10 grudnia byłby odpowiedni na ciąg dalszy ..?

Swietne wiadomosci i jest jeszcze jeden plus: SA NA TEMAT :!:

p.s.
jak widac nie ma znaczenia gdzie pojawilby sie watek o SBB i tak w tym watku polowa lub wiecej postow zupelnie odbiegaja od tematu i to nie tylko tego watku! moze by tak wiecej uzywac pw do konkretnych spraw

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.