[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest czw lis 23, 2017 21:15

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Pragnę takiej płyty Niemena...
Najstarsze piosenki J. Cz.Wydrzyckiego (głównie latynoskie) 6%  6%  [ 7 ]
Radiowe nagrania z Niebiesko-Czarnymi 3%  3%  [ 4 ]
Radiowe nagrania z Akwarelami 5%  5%  [ 6 ]
Niemen Enigmatic - Opole' 71 15%  15%  [ 18 ]
Nagrania z Jazz Jamboree (z różnych okresów) 13%  13%  [ 16 ]
Koncerty Grupy Niemen i Niemen Aerolit 19%  19%  [ 23 ]
Koncerty z okresu Idee fixe 15%  15%  [ 19 ]
Piosenki rosyjskie (Polskie Radio) 4%  4%  [ 5 ]
Muzyka ze spektakli Pantomimy Głuchych 7%  7%  [ 8 ]
Świat nie-odkryty i inne nagrania z Robotestrą. 14%  14%  [ 17 ]
Liczba głosów : 123
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: śr gru 03, 2008 0:08 
Awatar użytkownika

Markovitz pisze:
Ewa pisze:
A ci nieaktywni... może nie są wcale zainteresowani nowymi płytami Niemena... :?:
To bardzo prawdopodobne, bo Forum jest właściwie jedyną dostępną trybuną, z której można wysłać sygnał, że jest zainteresowanie archiwalnymi nagraniami Cz.Niemena.
Głos oddałam już jakiś czas temu, niewiele po tym, jak odważyłam się w końcu zaktywizować na forum.
Szczerze wierzę, że głos oddany, a nieskomentowany, nie jest przez "aktywnych userów" uważany za nieważny :).

Podobnie jak Piekarz, nie chcę powtarzać "oczywistych-oczywistości".
Posty piszę, kiedy naprawdę mam coś do powiedzenia, a i wtedy bardzo długo pracuję nad ich treścią. To naprawdę zabiera mi dużo czasu. Czuję się fanką Niemena nawet z tak niewieloma postami na karku ;). Ponadto liczba wątków pojawiających się na tym forum jest dla średnio aktywnego uczestnika przytłaczająca. Bardzo łatwo coś przegapić, a co dopiero wypowiadać się w każdym wątku.
Myślę, że większość fanów Niemena byłaby zainteresowana nowymi nagraniami. A wnioskowanie na podstawie jednej ankiety, że nie, jest trochę przykre :(. Myślę, że zamiast karcić, trzeba raczej pozytywnie zachęcać nieaktywnych do "walki o sprawę" :).

A skoro już poczułam się wezwana do tablicy, to podaję moje odpowiedzi (wg priorytetów):
Koncerty z okresu Idee fixe
Koncerty Grupy Niemen i Niemen Aerolit
Niemen Enigmatic - Opole' 71
Nagrania z Jazz Jamboree (priorytet zależy od okresu - już nie mogę się doczekać DVD :))

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: czw gru 04, 2008 0:05 
Awatar użytkownika

Mały offtop, ale każdy trochę offtopował - całkowicie zgadzam się z Marysią. Szkoda, że nikt nie zwraca uwagi na tych, którzy nieśmiało wystukują swoje pierwsze posty... kto wie, może z poczuciem niedosytu znikną niedługo, równie niezauważalnie jak się pojawili?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: pn gru 08, 2008 13:07 
Awatar użytkownika

Domin pisze:
Szkoda, że nikt nie zwraca uwagi na tych, którzy nieśmiało wystukują swoje pierwsze posty...

Z tym zdaniem pozwolę sobie się nie zgodzić. Oczywiście czytam i nawet odpisywałem (może nawet za często). Ale myślę, że najwyższy czas, aby inni forumowicze (w tym grupa nowych, młodych fanów) wzięła Forum szturmem szczerych, refleksyjnych wypowiedzi, jakie coraz częściej się tu zdarza czytać :idea:

Bo to oni mają chyba największy apetyt na mniej znane nagrania Czesława Niemena.. 8)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt maja 24, 2016 14:52 
Awatar użytkownika

Ostatnie koncerty Grupy Niemen , czytam opis koncertu, i patrzę, kiedy będzie wydawnictwo dokumentujące wydarzenia . Jurek

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.