[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest pn wrz 16, 2019 17:11

Strefa czasowa UTC+1godz.

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: O Niemenie
PostZamieszczono: śr gru 17, 2003 21:53 
Właściwie nie wiem co napisać... Niemen to nie tylko wspaniały kompozytor, muzyk ale też człowiek, który ma głowę na karku i trzeźwo patrzy na otaczający nas go dziwny świat. Jestem pełen podziwu dla jego myśli zawartych w tekstach piosenek oraz w felietonach jakie pisze do "Teraz Rocka".
Jest to SUPER !!!!!

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: O Niemenie
PostZamieszczono: sob sty 17, 2004 23:54 
Chyba nalezy wspomniec o jego smierci!
wieczorem 2004-01-17 w wieku 65 lat zmarl Czeslaw Niemen (Wydrzycki)
info: http://info.onet.pl/856031,11,item.html

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz sty 18, 2004 2:46 
Jaaaaaaaaaaaaaaa.sluchajcie dowiedzialm sie teraz bo wrocilem z melanzu i na gg koles zostaiwl opis ze Czeslwa Niemen nie zyje... masakra hmm to jets ta ze na kadego nadchodzi czas .. ale czy na czeslawa juz czasz?hmm nigdy sie nie zapomni sie tego co zostawil po sobie tego co dokolnal to bedzi wieczne.zostanie w pamieci ludzi..i kazdego z nas.!!!! mam tak samo jak ty miasto moje a w nim ....

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz sty 18, 2004 19:25 
NIeprzeciętnie sentymentalny mężczyzna - taką czułość duszy można tylko wyśpiewać - Dobrze, że towarzyszyły mi jego szlagiery w moim życiu w tym "dziwnym" kraju!!

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.