[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 23:19

Strefa czasowa UTC+1godz.

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: śr sty 21, 2004 21:06 
  • Podziel się:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
... i przyklęknąć na kolano. To ogromny ból.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr sty 21, 2004 21:49 
Będzie, będzie...
Za GW:
"Pogrzeb Czesława Niemena odbędzie się w przyszłym tygodniu na warszawskich Powązkach - dowiedziała się PAP w środę od bliskich zmarłego artysty. Dokładna data jest dopiero ustalana. Jak podkreślają bliscy Czesława Niemena, wszelkie spekulacje, jakie pojawiły się dotąd w mediach na temat pogrzebu, są nieprawdziwe. "

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr sty 21, 2004 22:39 
Ja naprawdę kochałam Go i jego muzykę...Był wspaniałym człowiekiem...Nie wiem po co ukrywał tak długo chorobę...Naprawdę gdy sie o tym dowiedziałam ... rozpłakałam się...:(...:(On był dla mnie wzorem...Nigdy nie potrafiłam zaspiwać jego piosenek...miał wspaniały głos,którego NIKT NIGDY nie podrobi...Mówią o takim Nellym....;(....A On???Dopiero kiedy odszedł każdy przypomiał sobie,że istnieje...:(...płaczę...papa...:(

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.