Niemen Aerolit
https://niemen.aerolit.pl/forum/

Pogrzeb Niemena na Powązkach
https://niemen.aerolit.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=447
Strona 1 z 1

Autor:  JS [ czw sty 22, 2004 13:50 ]
Tytuł:  Pogrzeb Niemena na Powązkach

"Pogrzeb Czesława Niemena odbędzie się w przyszłym tygodniu na warszawskich Powązkach - dowiedziała się PAP w środę od bliskich zmarłego artysty. Dokładna data jest dopiero ustalana. Jak podkreślają bliscy Czesława Niemena, wszelkie spekulacje, jakie pojawiły się dotąd w mediach na temat pogrzebu, są nieprawdziwe. Czesław Niemen, król polskiej muzyki rozrywkowej, zmarł w sobotę 17 stycznia, po długiej i ciężkiej chorobie."

http://serwisy.gazeta.pl/muzyka/1,21329,1879140.html

Autor:  Jerzy i Alina z Wrocławi [ czw sty 22, 2004 20:58 ]
Tytuł:  Re: Pogrzeb Niemena na Powązkach

Jest nam nieopisanie smutno od czasu, gdy ukazała się ta tragiczna wiadomość. Jesteśmy z tego samego co On pokolenia, a nasza młodość przebiegała w rytmie wspaniałych melodii tworzonych i śpiewanych przez Mistrza. Muzyka ta będzie nam towarzyszyć do ostatnich naszych chwil i mamy nadzieję, że rownież po drugiej stronie czasu spotkamy się znowu z Mistrzem i będziemy mieli okazję znów Go podziwiać.
Składamy tą drogą wyrazy współczucia całej pogrążonej w żalu Rodzinie Mistrza, a także Jego bliskim i przyjaciołom.
Mamy nadzieję, że będziemy mogli uczestniczyć w Jego Ostatnej ziemskiej wędrówce. Jerzy i Alina z Wroclawia.

Autor:  Staszek z synem [ pt sty 23, 2004 13:14 ]
Tytuł:  Re: Pogrzeb Niemena na Powązkach

Wychowałem się na tej muzyce, ponieważ była modna w czasie mojego dojrzewania, a co więcej wychowałem syna. Nauczyłem także syna słuchac takiej muzyki. Teraz niestety ból ściska nasze serca z tego przykrego powodu. Był to dość młody człowiek, który mógłby jeszcze pośpiewać. Niestety troszke w tym wszystkim daje się zauważyć zjawisko prawdziwego i szczerego docenienia pracy cesława Niemena dopiero po śmierci... ale uważam że słuchanie jego muzyki będzie pewnego roadzju dziękczynieniem za wspaniałe życie artysty. Pozdrawiam wszystkich sympatyków Czesława Niemena.

Autor:  Tomek [ pt sty 23, 2004 23:39 ]
Tytuł:  Re: Pogrzeb Niemena na Powązkach

Tak dużo myśli, taki duży żal. Od zawsze pamiętam kilka uworów które towarzyszyły mi w życiu. Zawsze stanowiły swoiste sacrum, niedoścignione... energetyczne...tak piękne. Miałem okazję posłuchać ich na żywo, to duży skarb. Smutno mi Boże...

Autor:  Waldek [ sob sty 24, 2004 5:07 ]
Tytuł:  Re: Pogrzeb Niemena na Powązkach

"Czy mnie jeszcze pamietasz" ......
Ten utwor Mistrza towarzyszy mi przez cale moje dorosle zycie za granica.......
Zawsze bede o Tobie pamietal Mistrzu!

Autor:  Marek Borsuk [ sob sty 24, 2004 17:14 ]
Tytuł:  Re: Pogrzeb Niemena na Powązkach

Czeslaw Niemen towarzyszyl mnie przez kilkadziesiat lat , poprzez swoja muzyke byl caly czas obecny w moim zyciu. Gwiazdy sie zmienialy , style sie zmienialy , artysci sie zmieniali a Niemen byl wiecznie obecny , wiecznie mlody i wiecznie aktualny. Bardzo czesto sluchalem jego muzyki przez dziesieciolecia i jestem pewny ,ze On od nas nie odszedl , On zmienil tylko forme bytu. Jego muzyka przeciez pozostala i bedzie mnie dalej towarzyszyc caly czas w moim zyciu.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/