[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 23:19

Strefa czasowa UTC+1godz.

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: czw sty 29, 2004 21:39 
  • Podziel się:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
Pana Niemena poznałam po jego śmierci.
Oczywiście wiedziałam, że był bardzo znanym muzykiem, ale nie interesowała mnie Jego twórczość. Jednak gdy w niedzielę dowiedziałam się o Jego śmierci wylałam potok łez. Zaczęłam słuchać płyt moich rodziców i piosenki Pana Niemena trafiły do mnie. Kocham poezję, a nawet nie wiedziałam, że ją śpiewał, robił tak piękną rzecz. Mam zdolności wokalne i z dumą powiem, że przez ostatnie dni nauczyłam się śpiewać niektóre piosenki, co wcale nie było łatwe, ale uparcie je ćwiczyłam.
Jego muzyka już zawsze będzie mi towarzyszyć. Czytam wszystkie artykuły w prasie o Panu Czesławie. Dowiedziałam się, że był outsiderem,
a wszystkie swoje pieniądze inwestował w sprzęt muzyczny. Zaimponował
mi tym. Sama jestem introwertyczką i jestem gotowa poświęcić wszystko dla swojej pasji. Ponadto nie jadam mięsa.

Tak bardzo mi przykro...
Tak wielki człowiek odzedł...
Tak wcześnie...
Tak póżno Go poznałam...

Natalia 17 lat

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: czw sty 29, 2004 23:01 
Nic dziwnego - w obecnych czasach kilkudniowych bohaterów z bigbraderów - niełatwo dotrzeć i poznać ludzi naprawdę wielkiego formatu. Ale jak widać, nie jest to niemożliwe i ten fakt jest wielce pocieszający. Pozdrawiam Natalie.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.