[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest śr gru 11, 2019 10:32

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: śr lis 20, 2019 10:33 
Awatar użytkownika

26.11. w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się koncert "Być jak Czesław Niemen". Udział wezmą: Kayah, Aga Zaryan, Kasia Kowalska, Natalia Niemen, Eleonora Atalay, Sławek Uniatowski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Olga Szomańska, Kwartet Rampa, Janusz Radek, Maciej Balcar, Bartosz Porczyk, Mateusz Ziółko, Kamil Bijoś, Stanisław Soyka, Małgorzata Ostrowska, Tadeusz Seibert.

Więcej szczegółów tutaj:
https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/b ... CR1aNA9fsw

Koncert pokaże TVP 2 w dniu 27 grudnia o godz.20.10.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz gru 01, 2019 15:56 
Awatar użytkownika

Chyba obawiałbym się pójść na koncert "Być jak Czesław Niemen" do Teatru Polskiego i to mimo doborowej obsady:

Kasia Kowalska, Kayah, Maciej Balcar, Janusz Radek, Małgorzata Ostrowska, Stanisław Soyka, Aga Zaryan i inni.

Aranżacje przygotował Zygmunt Kukla, który kiedyś ładnie zinstrumentalizował "Jednego serca" dla Ewy Bem i Niemena.

Przeczytałem -> Regulamin imprezy na stronie-> Sprzedaż TVP_pl. Zafrapowała mnie treść punktu dziesiątego :

Cytuj:
10. Jakikolwiek zapis imprezy w systemie audio, video albo taśmie światłoczułej w całości lub w części bez zezwolenia jest zabronione (mniejsza o gramatykę- M-z :wink: ).

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zniszczony sprzęt i nośnik
(podkreślenie moje).

Aha, czyli wnosząc np. smartfon można go stracić..? A wnoszącego sprzęt to się puszcza wolno, hę.. ?

Propozycja do regulaminu na przyszłość: wnoszącemu zagrozić kijami w drodze powrotnej :mrgreen:

- Nie może być tak, żeby tylko sprzęt ucierpiał! :roll:

A widowisko "Być jak :N: " będzie można zobaczyć w piątek po świętach w telewizji.

Ewa pisze:
Koncert pokaże TVP 2 w dniu 27 grudnia o godz.20.10.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.