[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest pn mar 01, 2021 20:01

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: śr mar 19, 2008 9:28 
Awatar użytkownika

No dobrze, ale co to ma wspólnego z Niemenem ?
Czy jest to reklama KFC i kurczaków ( w tle plakat reklamowy ?)z fast(fffuuu)food'ów ? :wink: :n: to przy okazji ?
Czy "Dialog" Niemena z odbiorcami ,przerodził się w ... chaos , zatracanie granic wszelkich? Myślę,że tylko AKTON mi to potrafi sensownie wyjasnic ( już spełniają się jego pewne przemyślenia !,inny temat ), a może, Ewa, M-tz ...

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr mar 19, 2008 11:36 
Awatar użytkownika

Stach napisał:
Cytuj:
a może, Ewa, M-tz ...

A może ja ?
Stachu, nie bądź ortodoksą. Miej trochę dystansu do Świata, bo On jest bardziej skomplikowany, niż Ty sobie Go wyobrażasz.
Pogratuluj Niemenowi za jego Malguenię. Zwolennik oryginału, latynoski STACHO, też z pewnością oburzał się słysząc Słowianina śpiewającego gorące latynoskie rytmy. :D

Stachu-spoko !!! :wink:

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr mar 19, 2008 12:25 
Awatar użytkownika

Tadeuszu, dziękuję . :D

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr mar 26, 2008 19:49 
Awatar użytkownika

http://www.speedyshare.com/343584726.html

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: pn cze 30, 2008 16:09 
Awatar użytkownika

Kto nie był w Wałbrzychu na koncercie poświęconym pamięci Niemena może go obejrzeć tutaj;
http://www.youtube.com/results?search_q ... en&page=12

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lip 01, 2008 20:32 
Awatar użytkownika

WITAM !
Najprościej wpisac w you tobe " niemen - koncert -wałbrzych " wtedy otworzy się on natychmiast.
Kilka słów do wcześniejszych wypowiedzi.
Pomimo tych niektórych złych głosów powinniśmy twórczośc JARKA propagowac. Pomimo jego wieku jest w nim jeszcze nie odkryty duży potencjał twórczy, który był uśpiony przez lata, poprzez brak przebicia i możliwości. Jarek jest człowiekiem skromnym / jak prawdziwy artysta / i nie będzie skamlał o poparcie forum i zlotu. Lecz my sami powinniśmy zauważyc w nim jednego z nas, wielkich fanów NIEMENA którzy chcą propagowc jego twórczośc. Dziwię się STACHOWI którego podziwiam i cenię jako najważniejszego animatora i propagatora twórczości NIEMENA, za tak beztroski cynizm. Taki postępowanie dzieli ludzi życiowo związanych z twórczością NIEMENA. Dlatego myślę że ZLOT powinien połączyc wszystkich / muzułmanów i katolików / w imię propagoawania wielkości zjawiska kulturowego jakim był CZESŁAW NIEMEN.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr lip 02, 2008 22:57 
Awatar użytkownika

Pierwszy raz słyszałem z YouTuba wykonania Jarka i bardzo mi się podobają...ekspresja, głos, uczucie... Czuć Niemenowego ducha w tym wszystkim!
Zgryźliwości na bok! Świetnie! i jako fan Niemena - popieram...

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz sie 17, 2008 10:27 
Awatar użytkownika

Leszek Botwina pisze:
WITAM !
Najprościej wpisac w you tobe " niemen - koncert -wałbrzych " wtedy otworzy się on natychmiast.
Kilka słów do wcześniejszych wypowiedzi.
Pomimo tych niektórych złych głosów powinniśmy twórczośc JARKA propagowac. Pomimo jego wieku jest w nim jeszcze nie odkryty duży potencjał twórczy, który był uśpiony przez lata, poprzez brak przebicia i możliwości. Jarek jest człowiekiem skromnym / jak prawdziwy artysta / i nie będzie skamlał o poparcie forum i zlotu. Lecz my sami powinniśmy zauważyc w nim jednego z nas, wielkich fanów NIEMENA którzy chcą propagowc jego twórczośc. Dziwię się STACHOWI którego podziwiam i cenię jako najważniejszego animatora i propagatora twórczości NIEMENA, za tak beztroski cynizm. Taki postępowanie dzieli ludzi życiowo związanych z twórczością NIEMENA. Dlatego myślę że ZLOT powinien połączyc wszystkich / muzułmanów i katolików / w imię propagoawania wielkości zjawiska kulturowego jakim był CZESŁAW NIEMEN.

Jakiś czas temu wysłałem e-maila do JARKA z ZAPROSZENIEM DO WZIĘCIA UDZIAŁU w "Koncercie pAMIĘCI nIEMENA" w SłupskuTeraz Jarek zdecyduje.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr sie 20, 2008 18:53 
Awatar użytkownika

GRATULUJĘ STACHU !

JAREK KRÓLIKOWSKI naprawdę jest autentyczny. To nie tylko odtwórca twórczości NIEMENA ale też ogromny potencjał znamienitej osobowości która odtwarzając tworzy i buduje. Ktoś zapyta dlaczego tak póżno ? Śmierc CZESŁAWA NIEMENA zbudziła w niektórych ludziach skrywane dotąd talenty i uczucia. Takim właśnie przykładem są nasi koledzy z FORUM i ZLOTU - Jarek i Tadeusz. Może nie tylko oni ?.
Drogi STACHU i z tego należy się cieszyc. Ponadto tegoroczny festiwal NIEMEN NON-STOP :N: to TWÓJ ogromny sukces. Przy okazji GRATULUJĘ i prosimy DALEJ !

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: pn paź 27, 2008 18:19 
Awatar użytkownika

Dnia 8 listopada 2008r. o godzinie 18.00 w Słupsku w kawiarni pARTer (emcek) przy ul. 3-Maja 22 odbędzie sie koncert Jarka Królikowskiego poświęcony CZESŁAWOWI NIEMENOWI

Utwory koncertu "Wspomnienie o Niemenie":
WSPOMNIENIE, POD PAPUGAMI, OBOK NAS, WŁÓCZĘGA, WIEM,ŻE NIE WRÓCISZ, SUKCES, JEDNEGO SERCA, BESAME MUCHO, MALAGUENIA, i inne utwory,które wykonywał, bądź tworzył CZESŁAW NIEMEN a także piosenki z własnej płyty "Fantasmagoria".

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lis 04, 2008 10:28 
Awatar użytkownika

W koncercie "Wspomnienie o NIEMENIE" zaśpiewa również uczestniczka festiwalu NIEMEN NON STOP Kornelia Klimczuk

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz lis 09, 2008 7:51 
Awatar użytkownika

Słupski koncert „Wspomnienie o NIEMENIE” w wykonaniu znakomitego wokalisty Jarosława Królikowskiego nie pozostawił najmniejszych złudzeń , nikt nie był obojętny, ba obecnośc wielopokoleniowej publiczności wskazuje na szerokie zainteresowanie NIEMENEM jak i też tego typu artystami, dzięki którym … Niemen nadal jest w śród nas.
Jarek nie oszczędzał się dał wiele siebie w utworach niemenowskich jak i tych pochodzących z płyty „Fantasmagoria” poświęconych NIEMENOWI. Była to uczta duchowa. Prawie dwugodzinny koncert wniósł bardzo wiele, przybliżenie utworów NIEMENA w wykonaniu artysty, który niesie przesłanie-wspomnienie NIEMENOWI dziękuje JEMU ,że …był, że zaszczepił pozytywne.. bakcyle. Dziękując Jarkowi za przyjęcie mojego zaproszenia i za cudowny koncert obiecuję ,że nie był to jedyny koncert w Słupsku . Już po zakończeniu Jarek otrzymał „wstępne” zaproszenie do Słupska właśnie w repertuarze jaki zaprezentował na wspomnianym koncercie. Jarek rozdawał autografy i … płyty z dedykacjami. Atmosfera przepiękna .Uważam ,że należy wspomniec o Zb. Kresowatym, który wespół z Jarkiem tworzą znakomita parę twórców. Był to koncert , który wywarł na widzach niezapomniane wrażenia.
Jarosław Królikowski w podziękowaniu za nietuzinkowy koncert otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Słupska prezent i ... zaproszenie. Jarek w reważu wręczył panu Prezydentowi autorską płytę ..Fantasmagorię.

Jarku DZIĘKUJĘ i ZAPRASZAM ponownie. :D

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz lis 09, 2008 12:14 
Awatar użytkownika

Stachu, pięknie opisałeś ten recital, aż żal, że mnie tam nie było.
I gratulacje z okazji 500 !!! posta. :)

(*)

CN w rocznicę swoich 57. urodzin

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz lis 09, 2008 21:17 
Awatar użytkownika

Kolejne GRATULACJE Stachu ! :N:

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: pn lis 10, 2008 9:53 
Awatar użytkownika

W nawiązaniu do mojej wcześniejszej relacji z koncertu „ Wspomnienie o NIEMENIE” Jarka Królikowskiego pragnę uzupełnic o kilka istotnych, moim zdaniem , faktów.
Zapraszając wokalistę Jarka Królikowskiego poprosiłem o współorganizację koncertu Panią dyr.MCK-u Annę Mackowiak i Bożenę Konarowska -zajmująca się m.in. tego typu sprawami- o dołożenie starań w zakresie oświetlenia, nagłośnienia (Roman Pawlaczyk) plakaty itd. itp.
Koncert Jarka Królikowskiego traktuję jako jeden ze sposobów na PAMIĘTANIE O NIEMENIE.
Do wcześniejszych poszukiwań sposobów zaliczę pomysł na festiwal młodych talentów NIEMEN NON STOP a wcześniej SCENA NIEMENA –wieczory klubowe,które są kontynuowane.
NIEMEN jest znakomitym przykładem w jaki sposób ktoś zaczynający od wykonywania piosenek może na drodze rozwoju pracy nad sobą stac się twórcą ,Jarek Królikowski i jego płyta „Fantasmagoria a także występ młodziutkiej Kornelii Klimczuk, uczestniczki festiwalu NIEMEN NON STOP pozwala optymistycznie patrzec w przyszłośc. Przy czym widząc zadowolenie wykonawców i widzów muszę przyznac ,że i ja jestem zadowolony że PAMIĘC o Czesławie NIEMENIE jest żywa. Jarek Królikowski kształtował się wokalnie na utworach NIEMENA a na egzaminie wstępnym do szkoły muzycznej wykonał „DZIWNY JEST….”
Stały kontakt z Jarkiem pozwala mi na …podjęcie kolejnych prób zaprezentowania jego znakomitych interpretacji utworów NIEMENA jak i jego własnych

PS Już dziś mam pozytywną wiadomośc Jarek otrzyma zaproszenie do..Słupska :) ,już są prowdzone rozmowy.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.