[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest sob sty 28, 2023 20:03

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: pn lut 07, 2022 18:39 
Awatar użytkownika

12.02. o 19.00 w restauracji "Miętowa" w Białogardzie wystąpi Farida.

14.02. o 19.00 w warszawskim Och Teatrze "Niemen mniej znany" - koncert Natalii Niemen.

19.02. o 16.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie koncert "Czesław Niemen. Miłość największym jest darem" w wykonaniu Jarosława Królikowskiego i Macieja Wróblewskiego.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr lut 16, 2022 9:43 
Awatar użytkownika

Dziś w krakowskim Teatrze Groteska koncert upamiętniający 83 rocznicę urodzin Niemena.

https://e-teatr.pl/krakow-niemen-mniej- ... esce-21880

Edit
Niestety koncert został odwołany z powodu choroby NN.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr lut 16, 2022 10:08 
Awatar użytkownika

Andrzej Szpak pisze:
FARIDA I SZCZECIŃSCY MUZYCY W ROCZNICĘ URODZIN CZESŁAWA NIEMENA
Wiele już napisano n/t talentu Czesława Niemena którego popularność z upływem czasu nie tylko, że nie maleje, ale rośnie. Ten wielki Artysta urodził się 16 lutego 1939 r. jako Czesław Juliusz Wydrzycki. Jak co roku Szczecin upamiętni tę datę koncertem który odbędzie się w dniu 19 lutego 2022 r. o godz. 18 w Domu Kultury „13 Muz”. Koncert uświetni włoska piosenkarka Farida, niegdyś wielka miłość Czesława Niemena, która przypomni szczecińskiej publiczności m.in. swój wielki przebój z sopockiego festiwalu - Pensami stasera, Vedrai, Vedrai, a także Io sensa lei (Dziwny jest ten świat). Wykonawcami koncertu będzie także szczeciński duet Jackpot, Kasia i Maciek Kazuba - finaliści Must Be The Music, Andrzej Szpak -finalista The Voice Senior oraz Waldemar Zieliński i Tomasz Szpak. Koncert poprowadzi Mieczysław Podsiadło. Organizatorem koncertu jest DK 13 Muz i Stowarzyszenie Pamięci Czesława Niemena w Szczecinie. Miejsce koncertu: DK 13 Muz, sala Kominkowa. Bilety w cenie 40 zł dostępne online na www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście "I" oraz CIT - Centrum Informacji Turystycznej, Pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon na Alei Kwiatowej). Gorąco zapraszamy,

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.