[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest wt paź 20, 2020 7:36

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: pn lis 01, 2010 20:21 
Awatar użytkownika

wladek pisze:
płytki można nabyć również pod [email protected]
sklep firmowy ART ROCK ul. Wielka 9 (wejście od Szewskiej)

OSTRZEGAM :!: Ta firma jest niesolidna :!:

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: pn lis 01, 2010 22:25 
Awatar użytkownika

A czemu jest niesolidna?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lis 02, 2010 18:39 
Site Admin
Awatar użytkownika

Stach pisze:
wladek pisze:

OSTRZEGAM :!: Ta firma jest niesolidna :!:

Pomijając szczeniacki występ nowego użytkownika OSKAR (pracownik, właściciel?) takie oświadczenia wymagają jakiegoś wyjaśnienia. Czekamy Stachu.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lis 02, 2010 18:41 
Site Admin
Awatar użytkownika

wladek pisze:
firma jest niesolidna bo posiada gtry płyt wydanych zagranicą,

I to świadczy o ich niesolidności? :? Nie widzę związku.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lis 02, 2010 19:02 
Awatar użytkownika

wladek pisze:

Mój kolega ostrzegl mnie przed zakupem plyt w/w firmie. Miał złe doświadczenie. Pragnąłem ostrzec a byc może firma stanie na wysokości zadania, gdy przeczyta , że ktoś byl zawiedziony ich usługą.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lis 02, 2010 19:06 
Awatar użytkownika

Darek Sieradzki pisze:
Pomijając szczeniacki występ nowego użytkownika OSKAR (pracownik, właściciel?) ....

Chyba Darku jesteś zbyt łagodny dla Oskara. Dla mnie to nie jest szczeniacki wygłup, tylko przykład nazwyczajniejszego chamstwa.
Nie wiem, czy w tej sytuacji mam ochotę kupować płytę od firmy, której przedstawiciel w niewybrednych słowach obraża potencjalnych nabywców swojego towaru... :?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lis 02, 2010 19:35 
Site Admin
Awatar użytkownika

Może i tak. Proponuję jednak wrócić do tematu, zamiast to roztrząsać...

Trochę mnie zasmuciła wiadomość, że płyty będą wydane "na kocią łapę". Przez chwilę naiwnie pomyślałem, że wydanie tych płyt stanie się czymś w rodzaju cichej ugody (zawieszenia broni) pomiędzy paniami Niemen a fanami. My się przestaniemy wtrącać i pouczać, one we własnym tempie (raz na rok może?), w okolicach zaduszek, obok pamięci o Niemenie mężu i ojcu, uhonorują także pamięć Niemena-artysty jakimś okolicznościowym wydawnictwem (czy to koncertem na CD, czy książką, czy albumem...).

A tu guzik. Eskalacja konfliktu zamiast zawieszenia broni. Smutno.

ps. posty łamiące regulamin zostały przeniesione.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lis 02, 2010 19:44 
Awatar użytkownika

Niestety, już to wiem po wypowiedzi Szanownego Pana OSKARA, płyty tej nie kupię i namawiam do tego innych.
Może to banalne, co powiem, ale dziwny jest ten Świat - jestem fanem Niemena, a płyty nie kupię. Taki paradoks może zdarzyć się tylko między Odrą a Bugiem - tam , gdzie mieszają nieprzewidywalni Słowianie

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lis 02, 2010 23:02 
Awatar użytkownika

No to ladna a raczej wstretna podszyta prowokacja typowa dla tego forum . Nikt sensowny nie bedzie antyreklamowal samego siebie .Zastanowcie sie .
Tu sa tylko klotnie i inwektywy , nic wiecej . Dawno juz tu nie jestem na stale bo szkoda zdrowia .
Plyty kupowac nie musicie bo macie ja juz ukradziona podstepnie i rozprowadzona za judaszowe srebrniki .
Wiec sluchajcie nienawisci i tych moich nagran .
Zachowalem je jak nikt inny przez tyle lat dla Czeslawa i dla nikogo wiecej kto nie jest tego godzien .
Klaniajcie sie nisko i unizenie . Ale i tak nie doczekacie sie niczego tak zreszta jak do tej pory . :? :? :?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lis 02, 2010 23:27 
Awatar użytkownika

Romualdzie, napisz choć raz wprost o co Ci chodzi, bo od zawsze piszesz półsłówkami, a nie każdy jest wtajemniczony, a więc nie każdy wie o co chodzi. Ja też nie wiem, mimo że jestem, jak mi się wydaje , wtajemniczony .
Objaśnij mi to !!!

PS. Staraj się też używać interpunkcji (Czesław używał), bo to ułatwia zrozumienie tekstu.

Ostatnio zmieniony śr lis 03, 2010 19:40 przez Tadeusz, łącznie zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr lis 03, 2010 12:31 
Awatar użytkownika

Maciek pisze:
Gratulacje dla RJW za płytę, którą jutro polecę szybko kupić bo różnie może być :) I jeszcze szczególne gratulacje dla RJW za odwagę !

Napisałem, że gratuluję RJW odwagi... wiedząc co go czeka. Nie sądziłem jednak, że dostanie strzała z naszej strony :( Nie chcę odnosić się do słów OSKARA, które były po prostu chamskie, choć z drugiej strony zawierały sporo racji. Sam od pewnego czasu pomagam przy wydawniu płyt i ciągle słyszę od fanów " ...to nie tak, a można było..., itp. ". I prawdę mówiąc cholera mnie bierze ! Nie podoba się ? ! To nie kupuj ! Nikt nikogo nie zmusza, a potrafisz lepiej to zrób, a nie pouczaj ! Podobnie było tutaj - ktoś załatwił, zrobił i jak znam życie będzie miał spore kłopoty, a już się odzywa z pretensjami ta, której mimo ładnego nicku nie wpuśiłbym do składu porcelany i kolejny artysta, który ostrzega bo mu kolega powiedział. Jeszcze nie mają płyty, jeszcze nie zamówili, ale już swoje wiedzą, już im się nie podoba i już mają pretensje ! Polska paranoja !

Ma racje Darek pisząc, że miał nadzieję na normalność odnośnie tego CD, ma rację Tadeusz pisząc o chamskim zachowaniu OSKARA, ale ma rację również OSKAR. Jak długo można czekać, kłaniać się i błagać panie N. o cokolwiek CN. ? One przecież nie raz dawały nam do zrozumienia, gdzie jest nasze miejsce ! Myślicie, że to się zmieniło ? Nigdy się nie zmieni i musimy się z tym pogodzić. Dlatego fajnie, że RWJ postanowił wydać ten CD - obawiam się jednak, że zostanie szybko zablokowana jego sprzedaż. Zapewne już do uszu pani N. doszły uniżone szepty oburzonych " fanów ".

Mnie osobiście cieszy istnienie wydawnictwa GTR i cieszy fakt wydania " TD live "...

Ostatnio zmieniony śr lis 03, 2010 12:36 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr lis 03, 2010 12:35 
Awatar użytkownika

...bo mam dość czekania na zmiłowanie. I panie N. muszą sobie zdawać sprawę, że im dłużej będą czekać - to tym szybciej znajdą się inni, którzy zrobią to za nie ( i to może być jedyna rzecz, którz zmusi je do działania ! ). Cieszy również fakt, że zrobią to lepiej bo się na tym znają :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr lis 03, 2010 14:36 
Awatar użytkownika

Maciek napisał:
Cytuj:
Ma racje Darek pisząc, że miał nadzieję na normalność odnośnie tego CD, ma rację Tadeusz pisząc o chamskim zachowaniu OSKARA, ale ma rację również OSKAR.

Zachowanie OSKARA było tak ordynarne, że z tego powodu nie zasługuje nawet na jedno słowo obrony- nawet jeżeli miał rację w merytorycznej części swojej wypowiedzi.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr lis 03, 2010 15:00 
Awatar użytkownika

Tadeusz pisze:
Zachowanie OSKARA było tak ordynarne, że z tego powodu nie zasługuje nawet na jedno słowo obrony- nawet jeżeli miał rację w merytorycznej części swojej wypowiedzi.

Masz rację Tadeuszu, ale zawsze próbuję zrozumieć i drugą stronę. Niestety wyszło po naszemu i zamiast się cieszyć z CD - mamy polskie szambo :(

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: śr lis 03, 2010 15:03 
Awatar użytkownika

Maciek napisał:
Cytuj:
" ...to nie tak, a można było..., itp. ".

To nie wiesz Maćku, że krytyk i eunuch z jednej są parafii, obaj wiedzą jak, a żaden nie potrafi

Maciek napisał:
Cytuj:
Niestety wyszło po naszemu i zamiast się cieszyć z CD - mamy polskie szambo :(

Kto to szambo zrobił? - wiadomo. Oskar i jeden forumowicz, który napisał coś o niesolidnej firmie. W cywilizowanym świecie ów OSKAR wezwałby go do przeprosin, a gdyby to nie poskutkowało, to sprawą zająłby się sąd. Tymczasem dwóch panów zafundowało nam szambo. Tak oto odbieram Twoją wypowiedź o szambie.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.