[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest ndz mar 24, 2019 9:47

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: sob lip 02, 2011 19:42 
Awatar użytkownika

Piekne zdjecia normalnych ludzi , robione przez normalnego czlowieka , na normalnym spotkaniu .
I tyko Niemen juz nie Dzikowskiego , bo nic juz nie jest niczyje , patrzy na to wszystko z zagadkowym ledwie usmiechem ; " Chcieliscie , no to macie , to co macie"
:) :? :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz lip 10, 2011 15:19 
Awatar użytkownika

http://www.jazzforum.com.pl/news.php?ac ... ow&id=1628

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: sob lip 16, 2011 14:21 
Awatar użytkownika

Jak donosza nie wroble ale nietoperze , krwiopijcy podobno , na skutek pokretnych donosow osob ktore tylko w tym celu fruwaja na zloty , kolejny przedstawiciel wladzy w Swiebodzinie tym razem , dostal pismo zakazow i nakazow , prowokacyjnych zarzutow itp itd .
Odpowiedz i decyzje Stowarzyszenia byla natychmiastowa .
Ciekawe kiedy doleci tam gdzie trzeba .

PS Jak wiadomo odbywaja sie tzw Elitarne Zloty Niemenologow .
Moze by tak sami informatorzy robili sami sobie takie Zloty .

:) :? :)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt lip 19, 2011 18:58 
Awatar użytkownika

Witam!
Zapraszam do posłuchania piosenek, w moim wykonaniu, z koncertu w Łagowie.
Video- Edwin Urbański.
Pozdrawiam i życzę miłego odbioru :)
http://www.youtube.com/watch?v=DadygAQ5wsU
http://www.youtube.com/watch?v=WJbUUgeQ5js

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: czw lip 21, 2011 21:45 
Awatar użytkownika

Pani Danuto, dziękujemy za nagrania. :)

Romuald Juliusz Wydrzycki pisze:
Jak donosza nie wroble ale nietoperze , krwiopijcy podobno , na skutek pokretnych donosow osob ktore tylko w tym celu fruwaja na zloty , kolejny przedstawiciel wladzy w Swiebodzinie tym razem , dostal pismo zakazow i nakazow , prowokacyjnych zarzutow itp itd .

Pismo, o którym pisze Romuald można przeczytać tutaj.

P.S.
Pytałam dwóch obecnych na zlocie fanów, czy rzeczywiście sprzedawano tam jakieś koszulki i kubeczki - nic o tym nie wiedzieli. Jak widać, najlepiej poinformowani są nieobecni...

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: pt lip 22, 2011 14:34 
Awatar użytkownika

Ewa napisała:

Kod:
Pismo, o którym pisze Romuald można przeczytać tutaj.

Wprawdzie miałem już nie udzielać się na forum, ale po przeczytaniu pisma pani MN do Wójta Gminy zmieniłem jednorazowo postanowienie, albowiem byłem uczestnikiem VIII zlotu i stwierdzam, że zarzuty zawarte ww.piśmie są bezpodstawne, i tak:
- nie sprzedawano w Łagowie żadnych kubeczków ani koszulek z wizerunkiem Czesława Niemena
- Pan Jan Czachor nie popełnił żadnego faux pas, ani na VII, ani na VIII zlocie - niczego niestosownego nie wykrzykiwał publicznie, nic mi o tym nie wiadomo !!!
- koncert poświęcony pamięci Czesława Niemna był na wysokim poziomie artystycznym, wbrew temu co pisze Pani MN nie był umieszczony w odpustowym
kontekście, a publiczność była bardzo wzruszona i usatysfakcjonowana, oklaskiwała wykonawców na stojąco - cóż może bardziej uhonorować Artystę, któremu koncert był poświęcony ?

Twierdzę tak, bo byłem aktywnym uczestnikiem w centrum wszystkich oficjalnych wydarzeń zlotu

PS. Jeżeli występ utalentowanej wnuczki Artysty uznaje się za odpustowy kontekst, to uznający taką okoliczność za rzeczywistą ma, w mojej ocenie, problemy z odczytywaniem tej rzeczywistości

Danusiu, dzięki za nagrania

(moje)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: pt lip 22, 2011 20:26 
Awatar użytkownika

Przed chwilą kolejna osoba uczestnicząca w zlocie, z którą rozmawiałam, powiedziała, że podczas koncertu w Łagowie nie sprzedawano żadnych odpustowych figurek.
Jak widać nie zawsze można ufać informacjom z drugiej ręki, na których opiera swoje oskarżenia pani Niemen.

Dlatego też nie rozumiem osób, które nie były na zlocie, a rozpowszechniają w necie oszczercze teksty, jak niejaki ecce na forum The Beatles. Współczuję mu, że dał się tak omamić.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: ndz lip 24, 2011 19:56 
Awatar użytkownika

Przeczytałem ten list, wiadomej pani i che,che,che. W moim liceum Niemena wyśmiewano w latach siedemdziesiątych. W całym liceum było nas dwóch którzy przyznawali do oficjalnie do adorowania jego twórczości. Polonistki oskarżały go o profanację polskiej poezji. My dwaj z nimi walczyliśmy lecz bezskutecznie. Bojownicy o wiarygodność i szczerość intencji artysty. Narażaliśmy się tylko na szykany. Ludzie na koncerty chodzili z ciekawości lub aby zaszumieć. Przypomnijcie sobie. A stwierdzenie, że na Niemenie można zarobić to che,che,che. Na Niemenie można nabawić się depresji / dzięki tej pani też / czego chyba doświadczył kolega Wodniczak. Na moim terenie organizowałem spotkania i koncerty. Jak bezpłatne to jeszcze jakoś przyszli jak płatne / dla pokrycia kosztów / to wiatr wiał. Dla pamięci o artyście ludzie z tego forum są dobrodziejami w propagowaniu twórczości artysty. A jakie to źródło wiedzy. Największe w kraju. Na zlocie nie byłem ale rozśmieszył mnie fakt sprzedawania kubków i koszulek z wizerunkiem artysty. Hanuszkiewicz nazwał artystę po śmierci, że był takim "POLSKIM ŚWIĄTKIEM BOŻYM". Czyż wizerunków świątków nie sprzedaje się na jarmarkach. odpustach i występach. Jeżeli ktoś taki był i sprzedawał , to na pewno nie dorobił się majątku - to po prostu śmieszne. Poza tym braki na rynku trzeba jakoś uzupełniać, w lepszy lub gorszy sposób. Pamiętacie lusterka i koszulki z NIEMENEM w latach siedemdziesiątych. Chciałem dodać, że gdyby były bilety na ten występ w Łagowie, to przyszła by garstka ludzi. Przykład - Zielona Góra. To też jest świadectwem o pamięci. Jako fan na zakończenie wypowiedzi chciałem dodać. że wiadoma pani, powinna na płycie stadionu Legii, pokłonić się kibicom, kiedy z 60 tysięcy gardeł wydobywają się słowa pieśni, która powstała w czasach, kiedy być może , wiadoma pani, nie wiedziała kto to jest Niemen.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt kwie 03, 2012 13:25 
Awatar użytkownika

Witam,
kolejny zlot 2012 niebawem, a co za tym idzie koncert w Lagowie . Prosze o wiecej informacji?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt kwie 03, 2012 14:13 
Awatar użytkownika

Jak na razie wiem tylko, że tegoroczny zlot odbędzie się w ŁAGOWIE w dniach 15-17.06.
Zakwaterowanie, noclegi i zajęcia w hotelu "LEŚNIK".
Koszt uczestnictwa na poziomie ubiegłego roku.
Jedną z atrakcji będzie koncert amfiteatrze: "ARTUR DUTKIEWICZ - NIEMEN IMPROWIZACJE" (16.06.)

Mam nadzieję, że niebawem będę mogła zamieścić szczegółowe info...

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.