[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest pn lut 18, 2019 5:35

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: śr sty 30, 2019 0:16 
Awatar użytkownika

W tym roku Józef Skrzek świętuje swoje siedemdziesięciojednolecie .

Zwyczaje

1.Redaktor Jacek Kurek Miesięcznik Społeczno-Kulturalny Śląsk numer 12 grudzień 2015
Z Mirą Kubasińską Józef Skrzek robił prawo jazdy w Świnoujściu
2.Redaktor Jacek Kurek Miesięcznik Społeczno - Kulturalny Śląsk numer 12 grudzień 2015
Józef Skrzek: W roku 1981 odbył się z inicjatywy Biskupa Herberta Bednorza pierwszy polski Sacrosong w Katowicach . Kierował nim ksiądz Stanisław Puchała . Na Śląski Sacrosong zaprosił mnie ksiądz Stanisław Puchała . Pojechałem prosto z Wiednia . Nie chciałem grać "na efekt" , ale z potrzeby serca , to było jeszcze przed stanem wojennym, a więc zanim polskie kościoły zapełniły się Artystami.
Józef Skrzek : Zagrałem w Kościele świętego Krzyża w Warszawie. To była dla mnie potężna nobilitacja . Tam jest złożone serce Chopina i czuje się ducha muzyki. Pamiętam , jak podszedł do mnie po koncercie Adam Hanuszkiewicz i objąwszy powiedział : " Chłopie , coś Ty zrobił !"
Józef Skrzek: Nie wyjadę na stałe , że będę wracał do domu, że w gruncie rzeczy nigdy go nie opuszczę
3.XIX Mały Festiwal Form Artystycznych w Nowym Sączu 6.10.2011 Nowy Sącz koncert i wieczór autorski Józefa Skrzeka
4.Rozmowa w 2006 roku z zespołem Kwadrat , redaktor Witek Terlecki Metal Hammer
Teodor Danysz: Trzeba też podkreślić ogromną rolę Józefa Skrzeka i SBB . Zawsze byli otwarci na wszelką pomoc. Gdy zwróciłeś się do niego o pomoc , to nie było problemów. Kiedyś dostaliśmy pół godziny przed ich występem . I pomimo, ze publiczność czekała na SBB to przyjęła nas bardzo serdecznie . Józek powiedział " Posłuchajcie ich" . I oni to zrobili. Skrzek pomagał wszystkim kapelom i to była jego wielka zasługa dla naszej kultury śląskiej . Niektórzy o tym już nie pamiętają , ale na pewno kiedyś o tym sobie przypomną
5.Redaktor Kasia Wójcik rozmawia z Piotrem Kalińskim we wrześniu 2016 roku Zwykłe życie
Piotr Kaliński : Koncert z wokalem zagrałem z ... Józefem Skrzekiem
6.Miejski Dom Kultury Koszutka 14.9.2015 Ela i Józef Skrzek , wieczór wspomnień o Janie Kyksie Skrzeku
7.Luty 2015 rok na zakończenie pogrzebu Jana Kyksa Skrzeka jego brat Józef Skrzek odegrał smutnego bluesa na harmonijce ustnej
8.Kino Rialto w Katowicach 8.5.2016 spotkanie z poetą Bogdanem Loeblem z muzycznym udziałem Józefa Skrzeka odwołane , prowadzenie redaktor Maciej Szczawiński
9.Redaktor Waldemar Sulisz 22.11.2007 rok Dziennik Wschodni
Józef Skrzek : Latam szybowcem
10.W Pasłęku w Bibliotece 26.10.2015 spotkanie z Józefem Skrzekiem
11.VIII Mistrzostwa Europy w Akrobatyce Szybowcowej na lotnisku w Rybniku
w 2006 roku, Gazeta Rybnicka
Występ Józefa Skrzeka do słów Mariana Makuli .Józef Skrzek wykonywał utwór na żywo z płyty lotniska , obserwując uważnie figury kreślone na niebie przez Jerzego Makulę latającego na szybowcu . Popis akrobatyki szybowcowej Jerzego Makuli
12.Redaktor Kamil Wicik Radio Gdańsk 5.3.2015
Józef Skrzek: Zawsze to wyszło dla nas honornie ,czyli byliśmy z tymi, którzy nas kochali
Redaktor: Zespół SBB grywał bardzo dużo na Zachodzie . Czy nie było takiej myśli wtedy , żeby zostać , tam tworzyć , przenieść się na Zachód , nie wracać do Polski
Józef Skrzek : I masz ciągle jakieś oferty, one są , a mówisz , a tu mi dobrze, , może tak być, dopóki mam jeszcze jakby chęć do życia i ono istnieje to wokół ojcowizny, tak też jest świetnie
13.Redaktor Krystyna Koziewicz Polonia Viva
Berliński projekt organizowany " Gramy dla ... " ; specjalnie na tą okazję przyjechał Józef Skrzek.Nie jest opisana data tego przyjazdu
14.Sesja popularno- naukowa " Kościół a kultura niezależna w latach 80" odbyła się 21.1.2010 roku na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach . Był zaproszony na tą sesję Józef Skrzek , który powiedział ; wspominał udział w Pielgrzymce Mężczyzn do Piekar Śląskich i odkrył , że jest to dla niego ważniejsze , niż wyjazd na zagraniczne tournee
15.Rozmowa z Józefem Skrzekiem 5.11.2010 Rock Metal
Józef Skrzek: "Leśniczówka " była ewenementem na wielką skalę . To tam montowały się składy , które szły w świat . Większość tych śląskich kapel , które jeżdziły do Jarocina , startowało właśnie z Leśniczówki
16.Maj 2018 rok Pielgrzymka Mężczyzn do Piekar Śląskich , wystąpił Józef Skrzek grał kilkadziesiąt minut koncert-medytacja
17.Gaudium Et Spes 3.8.2016
Anna: I z wielką radością , gdyż liturgię ubogacał grając na organach Józef Skrzek , który ma dziś koncert w niedalekich Kawnicach w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia
Ksiądz Jacek: o , to rzeczywiście musiała być liturgia , przynajmniej pod względem muzycznym na najwyższym poziomie
Ksiądz Jacek Jaśkowski
18.Redaktor Piotr Spyra luty 2009 Rockarea
Józef Skrzek: Podchodzę z wielką tremą do tej trasy z powodu tej mojej lewej ręki, bo miałem mieć nawet zabieg zrobiony , z przykurczem... Zdarzało się już tak , że jeśli z trasą się zwlekało , to w pewnym momencie musiałem grać z gipsem . ( ha, ha ) Ale tu nie zagram z gipsem , bo to jest otwarcie ręki , więc też mówię o tym dość głośno w tej chwili , bo daj Boże że tej ręki ... Bo jak ja ją potnę , to muszę mieć miesiąc przerwy , a tu nie ma jak... Więc repertuar też trzeba tak dopasować , żebym ja wydolił
19.Bytom 13.2.2010 w Bytomskim Centrum Kultury Józef Skrzek i Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" , Akcja świątecznej pomocy dzieciom polskim na kresach , koncert "Śląsk śpiewa kresom"
Pismo Życie Bytomskie 15.2.2010
20.Dni Parafii Szczakowa 2018 , redaktor Jaworzno pisze:
" Pragniemy zaprosić na spotkanie z panem Józefem Skrzekiem, jednym z najwybitniejszych muzyków w historii Polski , który na początku swojej kariery prowadził zespół "Heliosi " w Domu Kultury w Szczakowej "
Koncert "Wspomnienia" 16.11.2018 w Kościele w Szczakowej
godzina 18:00 Msza święta
godzina 19:00 Koncert "Wspomnienia" Józefa Skrzeka
Koncert w Parafii świętej Elżbiety Węgierskiej w Jaworznie Szczakowa
21.Zarząd Główny Związku Podhalan
Związek Podhalan
Oddział Katowice
Komisja rewizyjna
Członek Józef Skrzek
Możliwe , jest to muzyk Józef Skrzek
22.Siemianowice 29.1.2016 koncert charytatywny Siemianowice mają serce, w programie między innymi Józef Skrzek
23.Józef Skrzek wystąpił w Telewizji Polskiej program 1 w programie Pegaz w 1997 roku
Józef Skrzek: SBB rzeczywiście to zespół , wielkie szczęście , cudowne dziecko. Mógłbym powiedzieć , które przez prawie dziewięć lat dowodziło polskiej muzyce rockowej
24.Jesień 1982 Wrocław kościół Marii Magdaleny, po koncercie Józefa Skrzeka rozmowa
Pani : Co pan powie o wyczynach Jeana Michela Jarre'a
Józef Skrzek: Jarre to Jarre , a ja to ja
25.Redaktor Katarzyna Zawadzka w studiu Radia Opole 29.5.2018
Józef Skrzek : Artyści to są chimery, to jest nieuniknione, po prostu zawsze coś wymyślą , albo grają za długo, albo za głośno, albo pod włos, albo nie wiadomo co
26.Józef Skrzek mówi o Prezydencie Katowic Marcinie Krupie 2018 rok
Józef Skrzek: "Ilekroć jestem na wizytach u Prezydenta Marcina Krupy , gramy razem na harmonijkach" w spocie wyborczym Marcina Krupy . Oczekiwane było takie wspólne granie na harmonijkach w czasie koncertu SBB w Katowicach 24.8.2018 . Koncert zapowiadał Prezydent Katowic Marcin Krupa i na estradzie byli razem Prezydent Katowic Marcin Krupa i muzycy zespołu SBB. Oczekiwane jest takie wspólne granie przy okazji następnych występów zespołu SBB w Katowicach
27.W Częstochowie 26.5.2006 roku na Jasnogórskich Błoniach około godziny 12:30 Pielgrzymi mogli posłuchać "Kantaty Maryjnej" wykonanej i skomponowanej przez Józefa Skrzeka , w czasie wizyty Papieża Benedykta XVI w Częstochowie
28.Pierwszy Rajd Rodzinny na Bednoszkę 17.5.2008 Mszę świętą na Bednoszce uświetniły połączone siły muzyków ludowych z Beskidu Śląskiego i Żywieckiego pod przewodnictwem Zbigniewa Wałacha oraz Józef Broda z Koniakowa i Józef Skrzek
29.Wywiad z Józefem Skrzekiem w Radio Toruń w latach dziewięćdziesiątych XX wieku , możliwie w 1995 roku
Józef Skrzek:Ja grałem na werblu kiedyś , głównie w po prosto w takich orkiestrach typu orkiestry
Józef skrzek: Ileś tam zespołów powstawało w wyniku działania SBB , podobno nawet cała Młoda Generacja , która póżniej powstawała , taki nurt, to też był jakiś efekt działania SBB
Redaktor : instrumentów klawiszowych
Józef Skrzek : To są takie instrumenty, na których granie sprawia mi radość , i na których gram , bo lubię
30.Redaktor Kamil Rubik Rock Magazyn pażdziernik 2002 rok
Redaktor: Jakie plany na najbliższą przyszłość
Józef Skrzek: Ogólnie rzecz biorąc chciałbym podążać do przodu i się rozwijać
31.Józef Skrzek rozmawia o muzyce do filmu "Bella Mia" , rozmowa opublikowana w listopadzie 2013 roku
Józef Skrzek: Ja pracuję z reżyserami czasami , bo ja jestem sam reżyserem różnych projektów multimedialnych , czyli robię wiesz action na przykład w górach , na wodzie. Ale tu trzeba być flekszybil i nie możesz być eko . Zrobiłem film , wiesz , my jesteśmy kamaradi, jesteśmy , wiesz , przyjaciółmi, musimy patrzeć sobie w oczy , nie jest tak , że powie fajnie , a tu mówisz łee, prawda . No, i zrobiliśmy to , co jest prawdą , z tym , że ja nagrałem to live do końca , ostatnie dwie doby był Milosz , biedny, w Szczecinie , i padł, bo my graliśmy po 18. godzin na dobę .
Milosz : Dwie noce bez przestani jsme delali muziku, w końcu , we finale
Józef Skrzek: Każda wersja , wiesz , 15 , 30 wersji, może tak, może tak, może tak, to jest live i to jest piękne , uważam , bo to jest moje życie
Producent filmu Bella Mia Milosz Smidmajer
32.Kwartet smyczkowy Atom String Quartet współpracował z Józefem Skrzekiem
33.Zespół Motion Trio współpracował z Józefem Skrzekiem 31.7.2011 przy spektaklu "63. dni gniewu" w Warszawie
34.Redaktor Irmina Rozmus w pażdzierniku 2010 roku Warszawa nasze miasto
Józef Skrzek: Mam bujną wyobrażnię , nie liczę swoich płyt . Zdarzało się , że mieszkałem w studiu , bo pracy było tak dużo. Budowanie dżwięku , aranżacja oraz kompozycja to coś , co fascynuje mnie najbardziej , dlatego też zawsze znajdę czas na muzykę i staram się ciągle być w akcji
35.Lipiec 1983 rok Pierwsza Fama w Świnoujściu od czasu wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, wystąpił Józef Skrzek w Amfiteatrze w Świnoujściu.
Festiwal Fama 1983
36.Pismo Akcent rok 1980 pisze redaktor BKZ
Ekskluzywnego kasyna w Knokke . Występ w tej belgijskiej nadmorskiej miejscowości okazał się wielce udany - program "Follow My Dream" zrealizowany w oparciu o spektakl zatytuowany "Malczewski" zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Eurowizji. Był to najbardziej spektakularny sukces Teatru Studia Wizji i Ruchu.

Nagroda była jedna , udziałowców zaś przynajmniej trzech : wygraliśmy Festiwal Eurowizji, krzyczały tytuły lubelskiej prasy codziennej, wygraliśmy Festiwal Eurowizji, mówił Józef Skrzek o swej grupie SBB, wygraliśmy Festiwal Eurowizji, miała prawo powiedzieć TVP i Jerzy Gruza. Wszak był to konkurs , do którego stawały telewizje.

Był to Festiwal Telewizyjnych Widowisk Rozrywkowych

Zwycięska konfrontacja z potęgami europejskiego show-businessu udowodniła bowiem w sposób bezdyskusyjny - jesli trzeba to było jeszcze udowadniać - że nie można rozpatrywać działalnosci Studia Wizji i Ruchu w kategoriach pożytecznego , lecz amatorskiego hobby.

Konfrontując bowiem "Follow my dream" ze scenicznym "Malczewskim " nie trudno dostrzec , jak wiele istotnych walorów gubi się w telewizyjnym przekazie, lecz równocześnie , to co pozostaje , robi wrażenie.
37.Redaktor Grzegorz Sroczyński 30.7.2011 Gazeta Wyborcza
Józef Skrzek : Miałem robić wspólny projekt z Angolami, z Tony Banksem z Genesis muzykę do filmu "Krzyk" Skolimowskiego . Nie zdecydowałem się .
Józef Skrzek : Kiedy z SBB jeżdziliśmy na Zachód , nikt na nas nie patrzał jak na białe niedżwiedzie . Muzycy z Polski często budzili wesołość . Rozstawiali wzmacniacze domowej roboty, jakieś poczciwe samodziały . Myśmy spotykali się z Pink Floyd , z Genesis i nie czuliśmy się jak Kopciuszek
Józef Skrzek: Gdy grasz na syntezatorach analogowych , sam budujesz dżwięk , jego długość , brzmienie
38.W Łodzi , w podziemiach parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny koncertował Józef Skrzek, pisze redaktor Anna Gronczewska , Polska Dziennik Łódzki numer 298./21.12 data 28.12.2007 rok
39.Na placu Grunwaldzkim w Katowicach 11.9.2015 odsłonięcie rzeżby Janka Kyksa Skrzeka
Józef Skrzek; Uroczystość brata bardzo ważnym wydarzeniem dla rodziny.
Rodzinny zaszczyt , święto brata
40.Silesion grudzień 2016
Józef Skrzek pomaga rodzinie tragicznie zmarłego Łukasza Urbana
41.Redaktor Tomasz Wojtalik Słupsk 27.11.2015 W wielkim kinie tv
Józef Skrzek : Ten skład nasz był najlepszy , ten skład , ten , w którym graliśmy , jak nasz kwintet , po prostu to było rzeczywiście w tym czasie traktowany jako jeden z najlepszych w Europie składów w ogóle
Redaktor: w ogóle ?
Józef Skrzek : Tak, w ogóle , Niemen, my i Helmut to było absolutnie , najwyższy pułap
42.Agnieszka Chrzanowska aktorka piosenkarka współpracowała z Józefem Skrzekiem
43.Pan Adam Grabolus z Familijnej Telewizji Muzycznej Opoka . tv , współtwórca telewizji Opoka. tv uwielbia SBB i Józefa Skrzeka
44.Kurier Lubelski 14.2.1977 roku pisał o ostatnich próbach przed premierą spektaklu "Malczewski" w Teatrze Wizji i Ruchu w Lublinie z muzyką Józefa Skrzeka
45.Gala XIII Edycji nagród Marszałka województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu na Dworze Artusa , Galę uświetnił występ Józefa Skrzeka
46.Redaktor Waldemar Sulisz Dziennik Wschodni przed 2017 rokiem
Józef Skrzek : Potem zaprzyjażniłem się z Franciszkanami , dawali mi celę , żebym sobie w spokoju komponował , na razie nie skorzystałem
47.Redaktor Krzysztof Fedorowicz Gazeta Lubuska kwiecień 2009
Józef Skrzek: Gdy poznaliśmy Niemena zaczęliśmy często pojawiać się w
Świebodzinie czy Łagowie , bo na zamku mieliśmy próby.

Józef Skrzek : Muzycy Grupy Niemen mieli duży wpływ na to , co grają , były bębny , moje aranże i instrumentacja
48.Józef Skrzek nagrywając Pamiętnik Karoliny w Opolu w roku 1978 zaprosił do nagrania zespół Tralalinki z Opola . Zespół Tralalinki w roku 1969 nagrywali swój repertuar w studiu nagrań Radia Opole
49.Józef Skrzek uczestniczył jako gość w Śniadaniu Mistrzów 23.4.2018 w Szkole Podstawowej numer 13 w Siemianowicach. Józef Skrzek zagrał i zaśpiewał
50.Noworoczny koncert organowy na zabytkowych organach z 1904 roku . Remont instrumentu zakończono w 2015 roku
Józef Skrzek zagrał 10.1.2016 w Górażdżach
51.Poranny 20.11.2010 o zespole SBB
Józef Skrzek : Biedowaliśmy , bo graliśmy nowoczesną muzykę . Ludzie nie rozumieli o ogóle , co gramy, byliśmy wywrotowcami albo dziwakami w stosunku do tego ,co się wokół działo. Gramy swoją muzykę , która z nas wypływa i nas dotyczy, bo tacy w tym momencie właśnie jesteśmy
52.Józef Skrzek i Thijs van Leer spotkali się w roku 2007 w Polsce, trochę pograli wspólnie , Józef Skrzek na organach kościelnych, Thijs van Leer na flecie
53.Fabryka Zespołów 14.7.2014
Józef Skrzek : Stanęliśmy w trójkę w obliczu nowej sytuacji - ja , który chciałem coś nowego zrobić i oni dwaj , którzy wierzyli mocno , że można coś nowego zrobić . I zaczęliśmy wspólnie ćwiczyć , ćwiczyć , ćwiczyć.

Józef Skrzek: Występy z Machavishnu Orchestra dały nam możliwość zrozumienia idei bycia na scenie, pokazały sposoby na znalezienie własnej muzycznej tożsamości , to swego rodzaju stopień , na którym mogliśmy stanąć i budować własną muzyczną osobowość
54.Redaktor Elik Plichta w Radio Darmstadt rozmawia z Antymosem Apostolisem w pażdzierniku 2011 roku
Rozmawiają o Czesławie Niemenie
Redaktor: No właśnie, jaki był jako muzyk, czy był takim typowym liderem, który miał swoją wizję , cała reszta była dokładką , czy był gotowy na współpracę z muzykami, otwarty na Waszą działalność ?
Antymos Apostolis : Był gotowy , ale dużą robotę zrobił Józek , bardzo dużą . Główne aranżacje były Józka i tam były jakieś niedomówienia , że Czesław się podpisywał . Dokładnie nie wiem o co chodziło , ale ja przypisuję Józkowi dużą robotę . Czesław na to przystawał , bo to było dobre, czyli Józek muzycznie go niejako dominował
55.Redaktor Elik Plichta w Radio Darmstadt rozmawia z Antymosem Apostolisem w pażdzierniku 2011 roku
Antymos Apostolis: Niemen miał dwa zespoły . Jeden zestaw był : Helmut Nadolski , Andrzej Przybielski , Piotrowski , Skrzek . Ja dochodziłem do tego zespołu . W drugim zespole był Zieliński na basie , Andrzej Tylec . Taka dość szeroka forma . Myśmy grali bardziej takie awangardowe rzeczy.
Antymos Apostolis : Potem mieliśmy osobny kontrakt . CBS chciało nas zakontraktować jako SBB , bo im się podobało jak gramy i tak dalej . Bez Niemena . Józek potem chciał z Niemenem pracować sam.
56.Redaktor Maciej Nowak Magazyn Perkusista sierpień 2018
Antymos Apostolis : Wyróżnialiśmy się jako zespół z tego wszystkiego co było w Polsce dookoła , ale tak samo Niemen jak i Skrzek zawalili szansę jaką mieliśmy na zachodzie.
57.Józef Skrzek w 2018 roku zasiada w Komitecie Honorowym popierającym Prezydenta Katowic Marcina Krupę
58.Wolontariusze Schroniska dla zwierząt w Bytomiu zaprosili Józefa Skrzeka na sesję fotograficzną w maju 2014 roku
59.Festyn Rodzinny w Sosnowcu 18.5.2013 Gwiazdą Festynu był Józef Skrzek
60.Realizator dżwięku Radia Opole Władysław Gawroński mówi w 2017 roku w Radiu Opole o współpracy z Józefem Skrzekiem
" Bardzo dużo staraliśmy się Józkowi podrzucać jakiś dziwnych instrumentów , sitarę czy jakąś gitarkę , coś co brzmiało akustycznie . W wielu nagraniach jest dużo akustycznych instrumentów."
"Mi się zdaje , że tutaj wszyscyśmy się wzajemnie słuchali , Józek kupował dobre pomysły , po prostu byliśmy pierwszymi słuchaczami , i On nas tak traktował , czy to ci się podoba , potrafił wytłumaczyć , co chce osiągnąć , no i poza tym był niesamowicie pracowity ."
61.Marek Ałłaszewski w rozmowie z redaktorem Dariuszem Dudzińskim w lutym 2015 roku Pismo Dwutygodnik numer wydanie 153.
Plany były , aby Józef Skrzek był członkiem zespołu Klan.
Marek Ałłaszewski poznał Józefa Skrzeka w 1967 , 1968 roku
62.Redaktor Tomasz Hanke rozmawia z Józefem Skrzekiem , publikacja w lipcu 2011 roku
Józef Skrzek: Agenci z Gottingen chcieli zrobić ze mną zespół , który byłby na miarę europejskich , powiedziałbym potrzeb . Miał grać tam Niemiec bardzo znany , na basie Angol , na gitarze Amerykanin i trzy albo dwie dziewczyny czarne miały śpiewać.
63.Redaktor Krzysztof Domaszczyński Magazyn Razem rok 1983
Józef Skrzek : Z ostatniego okresu , kiedy grałem sporo koncertów w szkołach i przedszkolach , dzieci, z którymi się w nich zetknąłem , są obecnie wielkimi przyjaciółmi mojej muzyki. Czuję to. Co pewien czas gram w szkole podstawowej w moim rodzinnym mieście i udało mi się już dobrze poznać młodą publiczność . Wiem , kiedy i co im się naprawdę podoba , a czego nie rozumieją .
Józef Skrzek : Najważniejsze , aby dać ludziom muzykę , która ich zjednoczy.
Józef Skrzek : Gram więc dla ludzi od 3 do 83 lat.
Józef Skrzek : Dostępne na rynku płyty "Józefina" czy "Wojna światów" są podsumowaniem etapu poszukiwań sprzed ponad trzech lat , od tego czasu zdążyłem już kilkakrotnie zmienić kierunek i styl .
Józef Skrzek : W maju zagrałem koncert w Piekarach Śląskich . Reminiscencją tego koncertu było napisanie muzyki dla Papieża
Józef Skrzek : Planuję zagrać ją w łódzkim zamku podczas tegorocznego Festiwalu Filmów Jazzowych
Józef Skrzek: Planuję na przykład koncerty plenerowe w górach oraz występy na Wawelu
Redaktor: Jak sądzisz , czy dojdzie do nagrania wspólnego albumu z Klausem Schulze ?
Józef Skrzek : Nie wiem , to wyłącznie zależy od Schulze'a , od tego , czy nie będzie widział we mnie konkurenta
64.Józef Skrzek był gościem specjalnym piszącym XI Dyktando autorstwa profesora Walerego Pisarka zorganizowanego w Katowicach w Spodku w listopadzie 2003 roku
65.Józef Skrzek zagrał kompozycję "Wyspa umarłych" w listopadzie 2010 roku w katowickiej Katedrze w dniu pogrzebu Michała Banasika
66.Józef Skrzek jest członkiem Fundacji Trans Media Art Centrum
67.Redaktor Tomasz Kunert , we wrześniu 2005 roku wywiad opublikowany Menway
Józef Skrzek : Jeśli człowiek z Porcupine Tree mówi o nas, że jest to muzyka , która zmieniła jego oblicze , jeśli z Los Angeles przylatuje Mack , jeśli Omega i Opeth chcą z nami zagrać koncert , to coś jest w tej naszej muzyce
68.Redaktor Grażyna Lewandowska prowadzi rozmowę w pażdzierniku 2005 roku ; Pismo Stalówka- Wiadomości lokalne- Wywiady; mówi Piotr Jackowski , współorganizator i prowadzący koncerty Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Stalowa Wola - Rozwadów : Józef Skrzek był już kiedyś w Stalowej Woli , włączył się bowiem w akcję charytatywną na rzecz Ochronki.
69.Józef Skrzek koncertował w Bytomiu podczas Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej trwającego od 4.10.1984 do 11.10.1984 , byli obecni ksiądz Jerzy Popiełuszko i Anna Walentynowicz
Gość Niedzielny 1984 numer 45. Artykuł Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Bytomiu

Jurek

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz.