[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest czw cze 21, 2018 0:07

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: wt mar 20, 2018 19:37 
Awatar użytkownika

Załącznik:
niemen_on_stage_m.jpg
Załącznik:
niemen_helsinki_m.jpg

Kolejne dwa wydawnictwa zza Odry, nieco zawikłana sprawa ;-)

Na pierwszej z płyt umieszczono nagranie z Jazz Jamboree 1970 i występ Grupy Niemen z Opola 1972. Okładkę zdobi zdjęcie z tej pierwszej imprezy. Na drugim krążku znajduje się występ z Helsinek 1972 (wydawnictwo ukazało się z niewłaściwą datą! więcej tutaj), ze zdjęciem Marka Karewicza na okładce, na którym uchwycono żywiołowego Helmuta Nadolskiego, którego na tym koncercie nie było, oraz w ramach bonusu dwa nagrania z festiwalu "Rock & Jazz Now!" w Monachium. Ciekaw jestem brzmienia tych albumów - może będziemy pozytywnie zaskoczeni? ;-) Trudno dyskutować o estetyce oprawy graficznej, przynajmniej fronty prezentują się iście... bootlegowo :D

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt mar 20, 2018 21:12 
Awatar użytkownika

Domin189 pisze:
Ciekaw jestem brzmienia tych albumów - może będziemy pozytywnie zaskoczeni? ;-) Trudno dyskutować o estetyce oprawy graficznej, przynajmniej fronty prezentują się iście... bootlegowo :D

Jakoś wcale nie cieszą mnie te wydawnictwa. Po prostu skopiowano kolejne fanowskie bootlegi i ktoś nieźle na tym zarabia, podobnie, jak wcześniej na kopiowanych płytach Niemena. Brzmienie pewnie to samo, przynajmniej ja nie spodziewam się niczego lepszego...

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.