Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

16.12.2007 - Niemen bez tajemnic -rozmowa z T. Sklińskim 2007-12-10 - 2007-12-17 chwilowe 10 4507
chwilowe
2007-12-10 16:57:25
Powtórka programu "Rozmowa z Tadeuszem Sklińskim- Niemen bez tajemnic" odbędzie się w niedzielę 16.12.2007 w TVP POLONIA o godz. 18.15. Będzie to zwiastun wiekszego programu o Niemenie, który ma się ukazać na poczatku przyszłego roku.
ratajczak bogdan
2007-12-12 21:54:43
Pytanie w kwestii formalnej, a dla mnie zasadnicze.
"Chwilowe" to rodzaj nijaki.
Jak się do Ciebie zwracać?
Brak mi jasności w temacie "chwilowe" - chwilowe co?
Formy stanu skupienia (teraz lód, za chwilę woda), życie (jest, a zaraz się skończy), natchnienie (teraz mam, zaraz uleci), zdrowie, widzimisię, zapotrzebowanie na zaistnienie (powiem i ucieknę).
- "chwilowe" - fajnie, że dałeś "cynk" na program.
Dawniej sprawy Tadeusza Sklińsiego na forum pilotował Ed.
Dobrze, że "chwilowe" go zastąpiło, bo byliśmy już w kropce, co u niego słychać.
Tak już wszystko jasne.
Tylko "chwilowe" nie próbuj zrobić tego co Ed i nie kasuj postów.
To było poniżej krytyki i takie płaskie, jak zupa bez proszku smakowego. Fe!
Czuję, że "chwilowe" jest bogatsze w treść i formę.

(.)
Markovitz
2007-12-16 14:41:20
Chwilowo, czy na stałe - dziękuję nowemu Userowi za powiadomienie :)

Powtórka programu "Rozmowa z Tadeuszem Sklińskim- Niemen bez tajemnic" odbędzie się w niedzielę 16.12.2007 w TVP POLONIA o godz. 18.15

Z zainteresowaniem obejrzę powtórkę tego wywiadu Autora Dyskografii dla TVP Polonia, bo o jego premierze nikt nas nie powiadomił ...

Ciekawe o jakie tajemnice chodzi i jak bez nich :N: będzie wyglądał ?

Podzielcie się wrażeniami po programie 8)
Domin189
2007-12-16 17:44:01
Od nadmiaru tajemnic stoję przed zwyczajnym murem i walę w niego głową! :lol:
Tadeusz
2007-12-16 18:46:12
Tajemnicą była zawartość programu, do czasu jednak, bo potem okazało się, że dla nas, fanów, nic nowego tam się nie znalazło. Przydałaby się chociaż jakaś ilustracja muzyczna. Nawet tej zabrakło.
Program o artyście, a zupełnie bez polotu !
Ot, taki programik- zapchajdziura !
Dasza
2007-12-16 18:59:26
Zapowiedzi styczniowego programu nie usłyszałam, co
najwyżej przypuszczenie, że może "nam sie uda zorganizować
jeszcze jakieś spotkanie przy okazji kolejnej rocznicy śmierci..."

Wg Tadeusza S odsłonięcie pomnika Niemena w Opolu odbyło się
21 października.Ciekawe bo ja tam byłam miesiac wczesniej :wink:
Ewa
2007-12-16 19:05:09
Czas programu gonił, a Tadeusz chciał powiedzieć jak najwięcej, więc można mu wybaczyć to małe przejęzyczenie. :wink:

Niestety w 15 minut nie da się opowiedzieć zbyt wiele, a co dopiero mówić o muzycznej ilustracji.
Tadeusz
...okazało się, że dla nas, fanów, nic nowego tam się nie znalazło.

Dla nas nie, ale wiele osób na pewno jeszcze nie zna książki T.S. ani nie widziało tych unikalnych zdjęć.

P.S.
Tadeuszu, gratuluję 900 postów. Jeszcze trochę i będzie cały tysiączek.
:)
Markovitz
2007-12-16 19:44:36
Rzeczywiście program o Muzyku bez muzyki pozostawia trochę niedosytu :?

Autorka programu w TVP Polonia wraz z panią Giną Komasą zetknęły się po raz pierwszy z książkową Dyskografią podczas festiwalu Union of Rock w lipcu 2007 roku.

Ponieważ pozostał mi z ub. roku egzemplarz promocyjny albumu, to miłe Panie zabrały go obiecując, że z Niemenem coś trzeba zrobić , bo o wielu płytach i faktach, o których jest w tej książce, dotąd nie wiedziały.
Tadeusz
2007-12-16 20:16:59
Czytając -ChilowE - zrozumiałem, że jest o bardzo
Enigmatyczne :idea: :D
J-23 działa :lol: , a że chwilowo ?!
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-12-16 22:36:24
Bardzo dobrze !
Większość zakazanych i wykreslanych zdjeć z kolejnych ksiażek wiadomo przez kogo poleciało w swiat. Takie sa losy niedorzecznych i głupich zakazów.!
Wiadomo ze owoc zakazany smakuje lepiej.
Na temat nowego usera informatora , to pierwsza i ostatnia litera tego słowa chyba mówi kto to jest. !? :)
Stach
2007-12-17 08:50:54
12. 12. 2001 -spotkanie internetowe z NIEMENEM, które moderowała Marta Kacprzycka, user "Bodek" zadał pytanie NIEMENOWI :proszę opowiedziec coś o swoim życiu prywatnym. CZESŁAW NIEMEN odpowiedział krótko i na temat:Moje życie prywatne niech nikogo nie obchodzi.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony