Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Niemen Enigmatic w Toruniu 2009-04-22 - 2009-04-29 Romuald Juliusz Wydrzycki 6 2702
Romuald Juliusz Wydrzycki
2009-04-22 13:48:03
W ramach V Festiwalu Literatury Popularnej POPLIT Ksiaznica Kopernikanska organizuje w srode 22 kwietnia o godz 18 w swoim Oddziale na ul Jeczmiennej 23 otwarta dyskusje z udzialem Dariusza Michalskiego .
Beda czlonkowie rodziny Faridy jak tez piszacy ta info .
Mam nadzieje ze nie bedzie spamanify z transwertyta jak to bylo w warszawskiej Ksiegarni pod Barbarzynca jakiego charakteru nie powiem bo nie pasuje to do agresji nalotu jaki sie odbyl ostatnio . Zwlaszcze ze prezentowano tam audio-book dla ludzi uposledzonych w pewnym raczej konkretnym sensie :) :o :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2009-04-23 10:13:54
Organizacja spotkania wzorowa i znakomita !
Bylo bardzo milo i sympatycznie z przewazajacym udzialem doroslej plci pieknej .
Opowiadano , dyskutowano , rozdawano zdjecia .
Nie grano , wiec tantiem nie bedzie .
Nalotu tez nie bylo , chyba ze byl tajny i ilosciowo znikomy .
Ach , jaki piekny i sympatyczny ten Torun ! :D
Romuald Juliusz Wydrzycki
2009-04-25 19:13:39
Nawiazujac do audio book to wynika ze niedowidzacy i niewidomi nie uzyskali prawa sluchania na tej czytanej ksiazce orginalnych nagran Niemena , oczywiscie nie z winy autora .
Musza sie zadowolic Czeslawem w interpretacji Dutkiewicza . No dobre i tyle , tyle ze takie rozwiazanie nie wmagalo zgody niczyjej z wyjatkiem stron zainteresowanych bezposrednio .
Takt to czy nietakt , chyba jeszcze gorzej !?
W drodze powrotnej z Torunia do Szczecina mialem mile mini spotkanie w Trzciance . W koncu dotarlem caly i zdrowy do domu :)
Markovitz
2009-04-26 09:35:02
Kiedyś często odwiedzałem książnicę przy ul.Słowackiego... :)

R.J.WydrzyckiW środę 22 kwietnia o godz 18 w swoim Oddziale na ul Jęczmiennej 23 otwarta dyskusje z udzialem Dariusza Michalskiego...

Może ktoś odpowie, jaki jest sens zawiadamiać o tym .. w środę 22 IV o 15.48 :?:

W tej sytuacji można było liczyć na obecność kilku starszych fanek, którym nie w głowie prowadzić dyskusję z prelegentami, bo przyszły wyrazić uwielbienie dla Artysty.

Z oburzeniem potraktowano pytanie gościa, który jako chyba jedyny przeczytał książkę.

Szkoda, że obawa przed nawiedzającą spotkania Panią M. sprowadza ciekawie zapowiadające się wydarzenie do rangi konspiracyjnego szurum-burum :?
Romuald Juliusz Wydrzycki
2009-04-26 12:56:17
Wg organizatorow reklama byla wystarczajaca . Sam widzialem foldery POPLIT ogolnopolskie bo to bylo w wiekszosci miast szanujacych sie , nawet w Elblagu , Gdansku , ale nie w Szczecinie .
Powiadomiona przez organizatorow obsesyjna pani nawet sie nie odezwala .
Wiedzac o grozacej typowej frekwencji , jako ze w hotelu byl internet palnalem dodatkowe info . Ot i tyle . A ze w konspiracji pewniej sie dziala to oczywista oczywistosc . Cos tam cos tam by sie powiedzialo i potem na darmo jechalo . A to juz nie te lata , nie te oczy i nie to zdrowie .:) .
Markovitz
2009-04-29 15:12:30

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić krucjaty w celu rozbicia spotkania w książnicy miejskiej. :twisted:

Nadmienię, że w roku 1973 odbył się w Toruniu koncert Grupy Niemen świetnie opisany w Muzyko moja przez Wireqa.

W następnej dekadzie Czesław w mieście Kopernika był co najmniej trzykrotnie : z koncertami (w Auli UMK i w Teatrze Horzycy) oraz turystycznie - z przyjaciółmi z Niebiesko-Czarnych w drodze powrotnej z koncertu Dinozaurów...
Romuald Juliusz Wydrzycki
2009-04-29 23:02:26
Ja tez sobie nie wyobrazam zeby po raz drugi robic manife przeciw niedowidzacym , a coraz bardziej za takiego mam sie !? :(
Ach , na tych Dinozaurach bylem , bylem , zaproszony specjalnie ! :)
Pamietam jak trzy dinozaurki trabily prosto z butelki za kulisami , cos w kolorze herbaty. :D
Uslyszalem tez slowa " Czeslaw , znow ta twoja rodzina "
Samo zycie i niewiele sie zmienilo ! :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony