Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

PR 1 - Tak to było - Wieczór z muzyką C. Niemena 2010-04-03 - 2010-09-20 Maciek 4 2748
Maciek
2010-04-03 05:46:58
PR Jedynka: 3 kwietnia o godz. 22.15 ( I część ) i 23.05 ( II część ) wieczór z muzyką C. Niemena.
Ewa
2010-04-03 21:36:41
Chwała panu Dariuszowi Michalskiemu za tę audycję, przypominającą Niemena śpiewającego Norwida.

Zwróciłam uwagę, że cytując fragment "Sieroctwa" pan Dariusz znów zamiast "glob" powiedział "glon", a z "Aerumnarum plenus" zrobił "Aerumnarum plenum". Najwyraźniej przygotowując sie do programu bazował na swojej książce i nie czytał tego, co napisaliśmy w temacie "Czesław Niemen. Czy go jeszcze pamiętasz?".
wladek
2010-04-04 05:36:40
cieniutko było z tymi nagraniami prywatnymi ale mimo to prawie 2 godziny z nagraniami :mrgreen: ;)
mokrego dyngusa 2010
Markovitz
2010-09-20 10:01:08
Fragmenty audycji D.Michalskiego są już dostępne na stronie => MUZYKA w serwisie Polskiego Radia.

EwaChwała panu Dariuszowi Michalskiemu za tę audycję, przypominającą Niemena śpiewającego Norwida.

Zwróciłam uwagę, że cytując fragment "Sieroctwa" pan Dariusz znów zamiast "glob" powiedział "glon"(...)


O tej wpadce można się przekonać odsłuchując fragment zatytułowany "Norwidowskie refleksje".

EwaNajwyraźniej przygotowując sie do programu bazował na swojej książce i nie czytał tego, co napisaliśmy w temacie "Czesław Niemen. Czy go jeszcze pamiętasz?"


Dotąd żaden z autorów książek o Niemenie nie podziękował za sprostowania wniesione przez internautów.
Stach
2010-09-20 15:56:23
post usunąłem po otrzymaniu Pw od Admina
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony