Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Propozycje odblokowania podforum "W poszukiwaniu zrodla 2005-10-13 - 2006-09-01 Tadeusz 12 1895
Tadeusz
2005-10-13 13:22:28
Od admina: przeniesione z wątku [1972, Magazyn Jazz] Niemen jakiego nie podziwiamy

Na pewno pojawiają się w różnego rodzaju wydawnictwach pisanych artykuły o Niemenie, więc może nie warto "mrozić" tego działu, i może by pozwolić na zamieszczanie fragmentów lub całych artykułów o naszym Idolu.
To skromny mój postulat. A co na to "forumowicze"?
Markovitz
2005-10-13 15:05:11
Tadeusz może by pozwolić na zamieszczanie fragmentów lub całych artykułów o naszym Idolu. To skromny mój postulat. A co na to "forumowicze"?

Sensowna propozycja Tadeuszu, ale sporo jest jeszcze tematów bez żadnego komentarza. Oczywiście jestem za poszerzeniem tematyki tego podforum poprzez cytaty fragmentów z ciekawych publikacji , ale jednocześnie przeciw- zamieszczaniu całych artykułów (zwłaszcza tych "sensacyjnych" z kolorowych pisemek).
No, ale decyzja - jak zwykle- należy do Darka 8)
Darek Sieradzki
2005-10-13 20:28:13
Ja już kiedyś sugerowałem na forum, że CAŁĄ stronę możnaby tak przeorganizować, żeby chętni mogliby się włączyć do jej redagowania. Np. poprzez zastąpienie tego co jest teraz przez wiki. Ale jakoś nie było odzewu...

jeśli ktoś się jeszcze nie zetknął z hasłem "wiki", to polecam: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiki
Markovitz
2005-11-21 12:42:41
Darek Sieradzki sugerowałem na forum, że CAŁĄ stronę możnaby tak przeorganizować (..) np. poprzez zastąpienie tego co jest teraz przez wiki

Może w jakiejś części wiki mogłyby dodać atutów stronie (np.kalendarium, artykuły itp.), ale dla mnie wymiana poglądów na forum stała się wartością samą w sobie .. Tyle że coraz trudniej o swobodną, sensowną wymianę myśli . Skąd ten paraliż dyskusji forumowych ? ! Nie wiem.
Natomiast kartkując wydane książki odnoszę wrażenie, że pewne kwestie aż "proszą się" o weryfikację , poszerzenie kontekstu, dopowiedzenie.. No ale jak trudne problemy rozstrzygać nawet w gronie 5-ciu, a w porywach *9-ciu userów :?
* patrz - lista obecności :
http://www.venco.com.pl/~dsier/Niemen/f ... =3453#3453
Tadeusz
2005-11-21 13:38:49
No i właśnie, marazm okrutny ! Cisza opanowała nasze forum , i tylko trzech aktywnych ciągnie ten wóz, choc wcale nie jest przeładowany. Lenistwo, czy niemoc intelektualna, czy też może meteopatia sprawiają , że gdy otwieram któryś z rozdziałów forum, to "z kwitkiem" go zamykam?Bo cisza ...
Czy Czesław już zamilkł w Waszych umysłach i w Waszej wyobrażni ?
matt
2005-11-22 16:29:12
Tadeusz
Czy Czesław już zamilkł w Waszych umysłach i w Waszej wyobrażni ?


Mysle Tadeuszu ze to nie jest dobre pytanie. Ja mimo ze ostatnio mniej sie nieco udzielam (z roznych powodow mniej lub bardziej powiedzialbym poważnych) to jesli nie codziennie to conajmniej 4-5 razy w tygodniu slucham muzyki :N:

Nie zamilkl bo jak ktos juz poznal ta muzyke, jesli go chociaz raz "dotknela" to mysle ze nie latwo bedzie ja w sobie stlumic i zapomniej o niej.
szach' raj
2006-08-26 19:18:47
Popieram Tadeusza. Gdyby tak przewertować dokładnie forum to pewno znalazłoby się parę „rzeczy”, które mogłyby znaleźć miejsce w temacie : "W poszukiwaniu źródła”.
Rozszerzyłbym przy okazji formułę o inne rodzaje publikacji, np. wywiady (również poza prasowe), fragmenty książek itp.
capricorn
2006-08-29 13:37:38
Przeglądając starą prasę znalazłem w "Synkopa"-22/1971 rok w dziale -nasze rozmowy wywiad D.Michalskiego z Cz.Niemenem.Czekam na odblokowanie "W poszukiwaniu źródła"...
szach' raj
2006-08-31 20:57:04
Znając wartość tekstu, który syganlizuje mój poprzednik, apeluję do Moderatora aby zrobił wyjątek i umieścił ten artykuł w podforum " W poszukiwaniu źródła". Jeżeli wcześniej mógł coś podobnego zrobić Tadeusz , to czemu nie capricorn ?
Pozdrawiam
Darek Sieradzki
2006-09-01 08:21:57
Tadeusz umieścił swój post w innym podforum (zapewne "Muzyko moja"), a do "W poszukiwaniu źródła" przeniosłem go ja.

I proponuję, żeby tak właśnie się to działo: jeśli ktokolwiek ma chęć przepisać jakiś ciekawy artykuł ze starej prasy i zachęcić do dyskusji na jego temat, niech zrobi to w forum "Muzyko moja", najchętniej zachowując formę jaką stosowałem ja (temat postu, formatowanie). A ja wątek przeniosę tam gdzie trzeba.
szach' raj
2006-09-01 08:41:43
A dlaczego nie dać go najpierw administracji do oceny, która zadecyduje czy ew. umieścić go w podforum z artykułami ? Trudno jest stworzyć jeden sensowny temat dla dłuższego tekstu bogatego w róznorodne zagadnienia.
Darek Sieradzki
2006-09-01 08:45:16
szach' rajA dlaczego nie dać go najpierw administracji do oceny, która zadecyduje czy ew. umieścić go w podforum z artykułami ? Trudno jest stworzyć jeden sensowny temat dla dłuższego tekstu bogatego w róznorodne zagadnienia.

A kto to jest "administracja"? Ja? :) No to właśnie ja zadecyduję, czy go przenieść do odpowiedniego podforum :)
szach' raj
2006-09-01 08:49:15
Może trochę więcej elastyczności :lol:
Administrator administruje.
Moderator ... modernizuje (np zasady funkcjonowania "W poszukiwaniu żródła"8)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony