Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

Pani Małgorzata N w "PANI" 2006-03-11 - 2006-07-23 Piotr Starzyński 3 2633
Piotr Starzyński
2006-03-11 20:34:23
W najnowszej "PANI" wywiad i sesja zdjęciowa z Lizbony Małgorzaty N.
Przepraszam, ale aż ciśnie mi się na papier żeby to napisać...
Ani słowa o Czesławie...


"Miałam tylko krótką przerwę.
Dwa lata czekaliśmy na spotkanie z Małgorzatą Niemen. Aby uczynić je wyjątkowym, wybraliśmy się we wspólną podróż do Lizbony. Tam, gdzie nikt się nie spieszy, gdzie łatwiej zebrać myśli."
Po-zdrowie-nia
PS.
Markovitz
2006-03-11 21:00:09
Piotr StarzyńskiW najnowszej "PANI" wywiad i sesja z Lizbony (...)
Przepraszam, ale aż ciśnie mi się na papier, żeby to napisać...
Ani słowa o Czesławie...


No i dobrze, że nic na ten temat w PANI nie ma.
Nie widzę potrzeby, aby akurat w PANI znalazły się tego rodzaju wspomnienia , czy też plany, co do losów schedy artystycznej po :N:-ie...

Udany powrót do świata mody, piękne nastrojowe zdjęcia - tylko się cieszyć, że Pani Małgorzata wraca do formy ; zagrała też bardzo sympatyczną rolę w serialu "Okazja" ... patrz :

http://www.venco.com.pl/~dsier/Niemen/f ... .php?t=818

Cierpliwości ... Sam co prawda do najcierpliwszych nie należę, ale może przyjdzie jeszcze czas, że Pani Niemen ucieszy Nas także Tym, na co tak czekamy...

:)
matt
2006-03-16 17:23:17
a wlasnie ze jest :!:

co prawda pisze to nieco przekornie, ale przynajmniej w wydaniu internetowym:
http://www.pani.pl/artykul.php?id=1&PHP ... d81c561b49

sa pewne slowa, ktore od razu przywodza na mysl :N:
Romuald Juliusz Wydrzycki
2006-07-23 23:36:44
Ale szkoda! W Mirosławicach był basen bez wody więc można było się wykąpać w ubraniu tak jak w Lisabon ! :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony