Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

V zlot miłośników twórczości Niemena. 2008-05-18 - 2008-06-10 Tadeusz 6 3260
Tadeusz
2008-05-18 06:57:37
Czas leci, lato coraz bliżej, a o zlocie nic nie słychać. Czyżby zainteresowanie tą imprezą osłabło lub zupełnie wygasło?
Domin189
2008-05-25 21:02:09
Podbijam temat - informacje miały pojawić się już jakiś czas temu, a tymczasem...? Czyżby Spiżowy Krzyk tak Was oszołomił, że nie możecie zebrać myśli? :D
Ewa
2008-06-09 05:37:25
Domin w innym topicuPilnie potrzebuję wieści o V zlocie miłośników twórczości Niemena - bardzo bym chciał tam się zjawić, a będzie to możliwe jedynie wtedy, jak ustawię sobie kilka spraw...

Myślę, że nie tylko Ty chciałbyś wiedzieć, co z tegorocznym zlotem. Prawdopodobnie odbędzie się w dniach 4-6.07., ale wciąż czekamy na potwierdzenie organizatorów, którzy mimo obietnic nie dają żadnego info. Rozumiem, że można nie mieć dopracowanych szczegółów, ale chyba już najwyższa pora podać ludziom przynajmniej czas i miejsce zlotu. Żeby potem nie było tak, jak z tą poznańską imprezą...
Tadeusz
2008-06-09 07:00:05
Ja też czekam na szczegóły.
ratajczak bogdan
2008-06-09 14:54:26
A można wiedzieć kto tym razem wziął na siebie ciężar organizacji imprezy?
Może potrzebuje pomocy?

(.)
Domin189
2008-06-09 21:25:29
Proponuję rzucać sugestie i pomysły, co można by robić - ostatnio wszystko miało formę, ale była ona zbyt luźna.

Skoro Kołobrzeg - to nie może zabraknąć odwiedzin (u) p. Jadwigi, warto podjąć dyskusje, których tematy moglibyśmy ustalić wcześniej - może i jakiś ciekawy wykład (dla mnie, sławne Ed'owe refleksje są legendą - chętnie bym posłuchał)...

Miało mnie nie być na forum, ale jednak zlot mnie przyciąga... ;)

Piszę też z troski o nowych zlotowiczów, których mam nadzieję pozyskać (średnia wieku nam się powinna obniżyć :P) - pokażmy im, jak święto muzyki Niemena przeżywają jego zjednoczeni fani! Żeby czasem nie żałowali... ;)
Ewa
2008-06-10 13:23:04
Ogłoszenie o zlocie przeniesione do podforum Cztery ściany świata.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony