Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

WAKACJE... ;) 2007-07-07 - 2007-08-11 Ed 14 6768
Ed
2007-07-07 11:12:43
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2007-07-07 11:12:43 przez Ed
Jak ja Wam zazdroszczę wyjazdów, kurortów, słonecznych plaż... Wy gdzieś tam, a ja w domu... ;(
Ale w środę rusza Liga Światowa w siatę... :P
Andrzej Mróz
2007-07-07 11:22:23
Nie wszystkich poniosło w świat, nie wszystkich. Mi lepiej nie zazdrość. :D
Tadeusz
2007-07-07 12:10:15
Ja też siedzę w domu i pilnuję interesu. Ale już niedługo ! W sierpniu jadę na Białoruś, Litwę, Łotwę i Estonię. Jest pewne, że wstąpię do Wasisliszek- mekki fanów Niemena.
:wink:
Tadeusz
2007-07-07 12:19:12
... do mekki fanów Niemena.. No właśnie ! Może by tam - w Starych Wasiliszkach- zorganizować kolejny nasz zlot. Karkołomny to pomysł ale chyba do zrealizowania.
Markovitz
2007-07-07 13:44:19
:o

Tadeusz.. No właśnie ! Może by tam - w Starych Wasiliszkach- zorganizować kolejny nasz zlot. Karkołomny to pomysł ale chyba do zrealizowania.


Daj znać Tadeuszu- jak uzyskasz zgodę Batiuszenki :wink:

P>S> Nie bez przyczyny festiwale muzyki białoruskiej odbywają się w Polsce...
Piotr Starzyński
2007-07-07 13:51:14
Oj, Tadeuszu fajnie było.
Pozwolę sobie przypomnieć:
http://www.venco.com.pl/~dsier/Niemen/f ... .php?t=579
Po-zdrowie-nia :)
Tadeusz
2007-07-07 16:03:13
Marek napisał:
Daj znać Tadeuszu- jak uzyskasz zgodę Batiuszenki

Nie myślę aby to był problem. Żadnej zgody nie potrzeba. Można by to zorganizować w ramach wycieczki z jakimś biurem turystycznym, zatrzymać się w Lidzie, a całą imprezę zrobić w kościele i w plenerze w Starych Wasiliszkach.

Nie ma na tej Białorusi aż takiego totalitaryzmu jak to przedstawia nasza propaganda. Znam ludzi , którzy tam często bywają i chwalą sobie.

Zgodę baciuszki , Marku, biorę na siebie. Bedę tam, to załatwię stoswne zezwolenia. :wink:

Nasz Piotr był! I co? I nikt mu głowy nie urwał ani nie pytał go żaden oficjel o cel pobytu.
Dasza
2007-07-10 20:32:14
Witam wszystkich po urlopie.
Tym, którzy dopiero wybierają się na wakacje, życzę
dużo słońca i ciepła.
Dasza
2007-07-11 21:17:02
Ed
Ale w środę rusza Liga Światowa w siatę... :P


No i ruszyła.
Niemało emocji dostarczyli nam dzisiaj nasi siatkarze.
Po trzecim secie byłam już prawie pewna, że tego meczu
nie uda się wygrać. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
Ed
2007-07-12 10:39:02
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2007-07-12 10:39:02 przez Ed
DaszaNiemało emocji dostarczyli nam dzisiaj nasi siatkarze.
Po trzecim secie byłam już prawie pewna, że tego meczu
nie uda się wygrać. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.


A juz myślałem że tylko ja ogladam Ligę Światową... ;)
Ależ horror!!!! Słabonerwowcy mieliby zapewne kłopoty zdrowotne... ;)
Po meczu nie mogłem zasnąć z tych emocji no i noc mam "do tyłu"... :)
Ed
2007-07-12 19:59:37
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2007-07-12 19:59:37 przez Ed
Liga Swiatowa - jutro szykuje się kolejny horror polskiej drużyny z USA. Dzisiaj Amerykanie wygrali z Francją 3:0... USA to chyba będzie czarny koń ligi... ;)
A w Mistrzostwach Świata do lat 20-tu za kilka chwil młodzi polscy piłkonożnowcy zmierza się z Argentyną o awans do ćwierćfinału...
I gdyby ktoś napisał ze to forum nie jest miejscem na sportowe tematy, to powiem, że Niemen z pewnością wszystkie te transmisje by oglądał :P
Ed
2007-07-16 09:22:56
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2007-07-16 09:22:56 przez Ed
... no i ten "czarny koń", USA, pokonał nas w Lidze Światowej w walce o 3 miejsce... a mogło być tak fajnie... :cry:

Ale nic to, ćwiartka wakacji za nami, upały znowu nadchodzą a mnie nic się nie sni... ;)
Markovitz
2007-07-16 09:50:52
A ja obejrzałem końcówkę wygranego seta meczu z USA na zapleczu sceny festiwalowej, razem z M. Maleńczukiem i chłopakami z Homo Twist. Był to ten pierwszy, jeszcze wygrany mecz, więc i festiwalowy koncert był bardzo energetyczny.

Kiedy zespół Homo Twist miał wyjść na bis, odbyła się pod sceną krótka narada muzyków :

-Gramy Bema, czy Petardę ?

- Dziś nie dam rady Bema- powiedział zziajany Maleńki - zagrajmy Petardę !

Polecam koncerty Maleńczuka i Homo Twist. Może uda Wam się gdzieś w Polsce usłyszeć koncertowy Rapsod. Polecam też koncerty M.Maleńczuka i W.Waglewskiego. Ich wspólny album promuje klip p.t. Koledzy. W tv chodzi też klip Maleńkiego do piosenki z płyty Yugopolis z przebitkami z Podróży za jeden uśmiech :)

Następnego dnia zespół Voo Voo dojechał już pod sam koniec meczu naszych siatkarzy z Brazylią. Mimo porażki Polaków Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Hakim i Stopa dali najlepszy ( i w dużej mierze improwizowany) koncert.

Czadu z pozytywnym przesłaniem dał zespół 2 Tm2,3 z Budzyńskim, Litzą i Malejonkiem - przebranym za .. Śmierć.

Relacja z imprezy w środę 25 lipca o 14.10 w TVP1 w programie Kogutto w trasie.

Następną -już piętnastą edycję festiwalu warto uwzględnić w wakacyjnych planach. Za rok...
Andrzej Mróz
2007-08-10 19:00:53
Wakacyjne pozdrowienia dla Wszystkich Userów z "fanowskiego centrum" z domu Eda
Ed
2007-08-11 07:11:32
...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony