Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Terra Deflorata

"Człowiek oracje swe niezręczne ozdabia w komunały."
Wątki usunięte przez moderatorów ze względu na niedopasowanie do tematyki forum, brak kultury rozmówców, brak treści i sensu lub naruszenie innych punktów regulaminu forum.

Terra Deflorata: Koncert 2010-11-02 OSKAR 6 221
OSKAR
2010-11-02 15:15:09
Szanowni krytykanci.
Po prostu jestescie ludzmi z kompleksami, ktorzy nigdy w zyciu niczego nie osiagneli, tylko krytykuja innych i oskarzaja bezpodstawnie. Po prostu wasz móżdżki są tak male, ze nie rozumiecie podstawiwych prawd, wypowaiadacie sie na tematy ktorych nie znacie, a wsze ego. do besztania kogokolwiek siega "nieba", a raczej piekla. Jestescie ludzmi o jakich Czeslaw czesto spiewal, chocby w Klaustrofobii. Wy jestescie dokladnym przykladem klaustrofobii. Notomiast tym, ktorych myslenie jest cecha osobowa, pragne wyjasnic ze: napisy na okaldce plyty sa po polsku i czesciowo po angielsku, bo wydawnictwo przygotowane jest na rynek polski i zagraniczny. (wydawanie plyt na rynek tylko polski mija sie z celem, bo nie mozna zarobic na koszty ). A w nazwie jest NIEMEN dlatego ( i tu odsylam niewiedzacych klaustrofobicznych bezmózgowców) do historii wydawnictw artysty. Najlepsze płyty Czeslawa, czyli oba Enigmatic, Areolit czy Marionetki byly sygnowane jako NIEMEN a NIE Czeslaw Niemen !!!!!!!. Co do jakosci dzwieku to jest zaznaczone w opisie, ze nagrano to na starych szpulowych tasmach magnetofonowych, i jest to dokument epoki, a nie plyta audiofilska. Odsylam do innych przykaldow np. Skaldowie - Cisza Krzyczy. A jak klaustrofobicznym krytykantom sie cos nie podoba, to nikt ich nie zmusza ani do sluchania, ani do kupowania, ani do zajmowania sie tym tematem. Wiec zamknijcie swoje głupie ryje, bo nikt was tu nie prosi i nie zasmiecajcie swoimi wypocinami tego forum, głupole.
OSKAR
2010-11-02 15:41:27
I jeszcze jedno, gdyby nie firma GTR i OSKAR to setki fanow, Niemena nigdy by sie nie doczekalo wydan plyt zachodnich na CD.
Tadeusz
2010-11-02 16:46:07
OSKAR napisał:
Wiec zamknijcie swoje głupie ryje, bo nikt was tu nie prosi i nie zasmiecajcie swoimi wypocinami tego forum, głupole.


Ad. OSKAR :shock:

PS. To nam Pan, Panie OSKAR, wszystko kulturalnie wyjaśnił. Teraz już wiem,że firma jest solidna - to widać to słychać ..... :twisted:
Tadeusz
2010-11-02 18:24:57
Toczy się dyskusja, a niewtajemniczeni nie wiedzą o co chodzi !!!
Należy przywrócić post Pana OSKARA na swoje miejsce - i mój też !!!
Tadeusz
2010-11-02 18:33:13
Uważam, że post Pana OSKARA i moją odpowiedź na ten post należy przywrócić na swoje dawne miejsce, bo trwająca dyskusja bez tych postów jest niezrozumiała dla niewtajemniczonych
Pozdrowienia - Tadeusz
Tadeusz
2010-11-02 18:53:42
Miałem kiedyś na budowie takiego Oskara-tynkarza. Też był ''mądry". Pewnego razu wpadł do kastry z lasowanym wapnem - i tyle go widzieli :mrgreen:
Tadeusz
2010-11-02 19:09:37
Przeczytajcie i zdecydujcie, czy kupić płytę

viewtopic.php?f=16&t=2037
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Terra Deflorata | górę strony