Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

Edytowanie postów (było: Kurier Warszawski 03/2009...) 2009-03-15 - 2009-03-18 rem 7 157
rem
2009-03-15 01:24:24
Do Administratora! Proszę mi wyjaśnić, czy są lepsi i gorsi forumowicze? Lepsi mają "prawo" do korygowania wcześniej zamieszczonych wypowiedzi a gorszym ich wypowiedzi nawet się usuwa. Riposta Pana K.Wodniczaka miała inne brzmienie i do tego innego brzmienia napisana została moja wypowiedź. Nieładnie Panie Administratorze, oj nieładnie ...
Ewa
2009-03-15 10:12:04
remDo Administratora! Proszę mi wyjaśnić, czy są lepsi i gorsi forumowicze? Lepsi mają "prawo" do korygowania wcześniej zamieszczonych wypowiedzi a gorszym ich wypowiedzi nawet się usuwa.

Każdy forumowicz może edytować swoją wcześniejszą wypowiedź, dlaczego więc mielibyśmy odmówić tego prawa Krzysztofowi Wodniczakowi?
Przyznaję, że zapomniałam zaznaczyć powód edycji, ale już to naprawiłam.
Dziwię się, że najwięcej protestuje Stachu, który sam bez przerwy usuwa swoje wypowiedzi, nawet te, skomentowane już przez innych forumowiczów i wtedy te odpowiedzi zupełnie tracą sens.

P.S.
Niniejsze sprostowanie zostało również wysłane do redakcji Kuriera Warszawskiego.
rem
2009-03-15 14:20:13
Aby zapewnić wszystkim możliwość wyrobienia sobie zdania na temat konkretnej osoby, która wypowiada się na tym forum i aby skończyć z praktykami manipulowania wypowiedziami proponuję zlikwidować możliwość korygowania wcześniejszych wypowiedzi ... ja tego nie robię a za swoje wpisy w pełni odpowiadam ... Dobrze byłoby aby wszyscy odpowiadali za to co piszą i nie korygowali swoich wcześniejszych nieprzemyślanych tekstów, bo to forum powoli traci rację bytu ...
Darek Sieradzki
2009-03-15 15:38:24
remDobrze byłoby aby wszyscy odpowiadali za to co piszą i nie korygowali swoich wcześniejszych nieprzemyślanych tekstów, bo to forum powoli traci rację bytu ...


Wieści o rzekomej utracie racji bytu pojawiają się tu już od zawsze, nie przejmowałbym się tym zbytnio :wink:

Forum zezwala przez pewien czas na edycję własnych postów w celu skorygowania pomyłek, literówek, doprecyzowania wypowiedzi. Owszem, jest to przywilej który łatwo można nadużyć, pytanie, czy warto go odbierać tyko z tego powodu? Nie widzę zbyt wiele osób które by go nadużywały...

DS
rem
2009-03-15 17:58:16
Romuald Juliusz WydrzyckiApeluje do wszelkiej masci i rodzajow forumowiczow .
Jezeli juz napisaliscie cos to miejcie odwage nie zmieniac co chwile tresci.
Jesli piszecie na pw to nie likwidujcie listu i nie ukrywajcie nadawcy .
Sadze ze dotyczy to niewielkiej ilosci forumowiczow , wrecz raczej jednostek .
A p e l u j e ! :o :( :)


Napisał to Romuald Julisz Wydrzycki ... i właśnie o to mi chodziło a nie o prostowanie literówek.
Forum traci rację bytu wtedy, gdy czyjaś odpowiedź traci sens, bo wcześniejsza wypowiedź została zmieniona.
Markovitz
2009-03-17 17:56:28
Napisał Rem. Po czym czterokrotnie zmienił swoją wypowiedź w wątku z Kuriera ...

Ciągle za mało cenimy Użytkowników z poczuciem humoru
:)
Stach
2009-03-18 11:50:23
Rem czterokrotnie zmienił swoją wypowiedź z oczywistego wydawałoby się powodu[zmiana wypowiedzi dokonana przez Krzysztofa Wodniczaka] ale jak widac nie dla wszystkich.
Markovitz
2009-03-18 13:59:55
Sprawcy (poprawionych) błędów i zmian akurat mogą liczyć na moją wyrozumiałość :)

No chyba, że zrobią to w stylu Eda lub nadzwyczajnie aktywnego w tym podforum pana Tadeusza.

Ich postępki odebrałem jako akty wandalizmu forumowego i lekceważenia Użytkowników.

Ale - jak pisał Darek - i dla Nich drzwi do Forum są otwarte...


PS Co do rzekomo usuniętych wypowiedzi Rema to nie zniknęły. Są we właściwym temacie tj. => Nasz Niemen
8)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony