Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Czy wiesz o tym, że

Komentarze dotyczące działania forum i nieoficjalnej strony Czesława Niemena. Opinie, uwagi, sugestie...

gdzie moje posty??? 2007-10-31 - 2008-01-11 rutek66 32 1012
rutek66
2007-10-31 22:14:48
:twisted:
no gdzie ?
usunięcie kilku - zgoda.
Ale dlaczego zaraz wszystkie??? czy inni miłośnicy Niemena mają podobny problem?
:cry: :cry:
Ewa
2007-10-31 23:26:21
rutek66
usunięcie kilku - zgoda.
Ale dlaczego zaraz wszystkie???

Nie wszystkie, tylko w sumie trzy, licząc razem z tamtym na temat Grechuty.
Pisz z sensem, to nie będzie trzeba nic usuwać. Jeśli jesteś miłośnikiem Niemena, to pisz o jego twórczości, a nie serwuj wciąż jakichś głupich żartów i komentarzy, które w dodatku śmieszą tylko Ciebie.
Naprawdę przykro mi to pisać, ale na razie Twoje posty nic mądrego tu nie wnoszą. Może lepiej znajdź sobie inne forum, gdzie będą śmiali się z tego, co piszesz.
Tadeusz
2007-11-01 10:14:38
Ewa napisała:
Naprawdę przykro mi to pisać, ale na razie Twoje posty nic mądrego tu nie wnoszą.


Ja natomiast jestem bardziej bezpośredni i bez przykrości potwierdzam to, co pisze Ewa.
rutek66
2007-11-01 17:40:33
:(
No to jest bezczelne pani Ewo! nie ch mi pani nie wmawia , że reszta postów zniknęła sama z okazji haloween! :idea: post do blackmoona o boxach i nagraniach koncertowych????? tylko trzy? jeszcze ten o tytule Potencjometrów i dwa o plagiacie?? co tu jest grane? co tu robią gratulacje o illości wysłanych postów?? :?:

Ten post usunie pani , czy zniknie w niewiadomych okolicznościach???? porwany przez UFO i al kajdę? :D proszę nie kasować mi postów. jak coś nie odpowiada , to dać znać na pw to wyedytuje się co porzeba. uff , aż palec mnie boli od pisania!
ostrzeżenia to można wysyłać jak jest regulamin albo coś

Z poważaniem.
:evil:
Ewa
2007-11-01 17:56:39
rutek66
No to jest bezczelne pani Ewo! nie ch mi pani nie wmawia , że reszta postów zniknęła sama z okazji haloween! :idea: post do blackmoona o boxach i nagraniach koncertowych????? tylko trzy? jeszcze ten o tytule Potencjometrów i dwa o plagiacie??

Bezczelnie to jest to, co mi pan tu imputuje. Jak powiedziałam, że trzy, to trzy. Post do blackmoona i jeden na temat plagiatu zostały, radzę na drugi raz lepiej sprawdzić.
rutek66
..proszę nie kasować mi postów. jak coś nie odpowiada , to dać znać na pw to wyedytuje się co porzeba.
ostrzeżenia to można wysyłać jak jest regulamin albo coś

Nie pan moderuje to forum, więc bardzo proszę mnie nie pouczać, co mam robić.
To nie jest forum dla idiotów, więc starajmy się nie pisać dla samego pisania, ale wtedy, kiedy naprawdę mamy coś sensownego do powiedzenia.
rutek66
co tu robią gratulacje o illości wysłanych postów??

Składanie gratulacji to taki miły zwyczaj tego forum.
Tadeusz
2007-11-02 08:19:38
Kolego rutek 66, nie napinaj się tak !
ratajczak bogdan
2007-11-02 09:47:45
Niegrzeczna, a wręcz bezczelna, granicząca z ..., nie będę dalej określał impertynenckiego zachowania "rutka66" w stosunku do Ewy, bo posunąć mógłbym się zbyt daleko, w połączeniu z jego dotychczasowymi postami, każą zastanowić się nad celowością jego pojawiania się na forum.
Rutku 66 - może najpierw dorośnij, przemyśl kilka spraw i powróć do nas z "odnowionym" wizerunkiem, jako osoba mogąca wnieść jakieś istotne uwagi o twórczości Niemena.
Na razie są to głównie durnowate uwagi, które śmieszą jedynie ciebie. :evil:
Piotr Starzyński
2007-11-02 10:49:44
rutek66 napisał:
co tu robią gratulacje o illości wysłanych postów??

Napisz jeszcze 80 "pozytywnych" postów, a też je otrzymasz, a nawet wybraną przez siebie piosenkę NIEMENA, którą zadedykuję Tobie w mojej audycji. :)
Czy to nie miłe, że sobie gratulujemy, zamiast kopać pod sobą dołki ( w które...)?
Po-zdrowie-nia
blackmoon
2007-11-04 17:28:30
a gdzie są moje posty? założyłem temat i przepadł
Ewa
2007-11-04 17:50:25
blackmoona gdzie są moje posty? założyłem temat i przepadł

Nic nie przepadło, Twój temat jest tam gdzie go założyłeś:
http://www.venco.com.pl/~dsier/Niemen/f ... php?t=1382

Bardzo proszę uważniej patrzeć, zamiast zgłaszać nieuzasadnione pretensje.
blackmoon
2007-11-05 12:41:19
dzięki
Ewa
2007-11-09 16:30:15
Niektórzy jednak nie dorośli do poważnych dyskusji, więc póki co, niech zastanowią się nad głoszonymi przez siebie mądrościami w swoim temacie.
rutek66
gruba gruba przesada!! Niemen miał pare super piosenek i byl showmanem i gwiazdą! do ascety to mu było tak daleko jak piechotą na księżyc! "kto jeszcze tak sie modli? jaki inny asceta????"w skórzanej kurtce i spodniach w butach na obcasach , w peruce , jakieś apaszki cimne okulary , "a kapello"? widzieliscie jego zdjęcia! rozszedł sie z pierwszą żoną dla kariery. Nie wiecie??
nienen mial fajne piosenki ,pierwsza klasa lecz wmawianie ludziom takich filozofii to przesada i madness
rutek66
2007-11-19 15:02:25
:shock:
na pw dostałem list z pogróżkami! :!: :!: za nieposzanowanie Niemena!!!!
co tu jest grane??????
:?:
Ewa
2007-11-19 20:03:42
rutek66:shock:
na pw dostałem list z pogróżkami! :!: :!:

A któż to i czym Ci tak groził??? :o
Jeśli to rzeczywiście pogróżki, to powinieneś chyba zgłosić się na policję. :wink:
My tutaj dajemy na szczęście tylko upomnienia i to jedynie w uzasadnionych przypadkach.
Tych najbardziej opornych ostrzegamy przed banicją, która na naszym forum jest środkiem naprawdę ostatecznym.
ratajczak bogdan
2007-11-19 20:26:51
rutek66:shock:
co tu jest grane??????
:?:


Drogi "rutku66" - ty jesteś chyba jakaś płaksa.
Jak w takim stanie dajesz sobie radę w tej Ameryce?
Nie umiesz odpowiedzieć na zaczepki - PW to twoja prywatna sprawa i broń swej prywatności jak przystało na faceta.
A co jest grane pytasz?
Głównie jednak muzyka Niemena i jak zaczniesz jej słuchać i o niej pisać z sensem, zapewniam cię, że takich postów, o których wspominasz, nie otrzymasz.
Wszystko przed tobą.
rutek66
2007-11-21 16:45:44
wy go traktujecie jak idola!! :!: podczas gdy ja go lubię za Marionetki! :idea: Reszty dla mnie nie ma bo to skucha totalna. Przebój Nim przyjdzie wiosna na przykład to badziewie!!!!
uzasadniam: od Pod Papugami do Mrionetek jest progres a od Marionetek do Nim przyjdzie wiosna przeciwnie :idea:
Niemen miał nierówne płyty bo za duzo szukał , w dodatku często nietrafnie !!
:!:
Stach
2007-11-22 10:34:21
Ja traktuję Czesława NIEMENA i Jego twórczośc jako coś szczególnego zasługujące na uwagę i .. powagę. Wyraża ważkie zdania o nas- ludziach i naszym miejscu i "dziełach " jakimi obdarowujemy naszą Matkę Ziemię. :idea:
No cóż takich wypowiedzy "rutkowych 66" słyszałem i czytałem wiele skucha totalna, badziewie- cóz, nic dodac nic ując- jaki pan taki kram.
Tadeusz
2007-11-22 11:40:26
Stachu, nie przejmuj się każdą wypowiedzią. Rutek66 ma specyficzny sposób wyrażania swoich opinii - bardzo oszczędny i niezwykle prosty - niczym kredą na płocie. Więc cóż, są dwa wyjścia z tej sytuacji- polemizować z nim lub ignorować go. Gdybym przejmował się każdą opinią , z która się nie zgadzam, musiałbym się unicestwić. Bywa czasami, ze podejmuje dyskusję, a widząc, że adwersarz nie znosi innego zdania, prowokuję go - i mam super zabawę. Czyń to samo, a Świat będzie dla Ciebie piękniejszy.
Stachu, dużo dystansu do wszystkiego ! „Sierożne” podejście do Świata jest przyczyną wrzodów dwunastnicy i zawałów serca!
dzek
2007-11-22 16:41:58
Słuchajcie,nie obruszajcie się aż tak bardzo na słowa Rutka.Dla mnie też "Nim przyjdzie wiosna"to już nie to samo co "Bema pamieci"czy "Com uczynił".I to wcale nie jest,jak sądzę,pogląd odosobniony.Też do końca nie przepadam za Niemenem elektronicznym.I wcale nie czuje się niedouczony ,jak sugerują przedmówcy.Niemen po prostu najlepiej prezentował się z żywym zespołem a jego twórczość czysto solowa do mnie nie trafia.Zresztą pewnie gdyby przeprowadzic jakis sondaż,na dużo większej grupie niż to szacowne forum,ktore notabene/czemu się wcale nie dziwię/jest odrobine w stosunku do Niemena bezkrytyczne,na najlepszą plytę Niemena to pewnie wygrałaby Niemen Enigmatic lub też płyta z mniej więcej tego okresu.Rutek swoje poglądy wyraża może zbyt bezpretensjonlanie i nieco bezpardonowo,nie bardzo przy tym przejmując sie niektórymi poważnymi w tonie wypowiedziami.Czasem zresztą te wypowiedzi czynią z Niemena niemal proroka,który objawia nam jakąs dobrą nowinę.Ja sam jestem wielkim fanem Grechuty,ale wystrzegam sie,aby w swoich pochwałach nie popaść w nadmierną przesadę.Czego i Wam zresztą życzę.
Ewa
2007-11-25 10:44:43
Chciałabym w tym miejscu zapytać dwóch Userów : gdzie Wasze posty ?, chociaż nie tylko do nich kieruję te słowa. Rozumiem, że ktoś może z ważnych dla siebie i innych względów usunąć ten, czy inny post.
Ale usuwanie wszystkich swoich postów z całego tematu odczytuję jako próbę zniekształcenia przebiegu dyskusji. Jest to też stawianie w niezręcznej sytuacji tych, którzy podejmowali polemikę, cytując usunięte następnie wypowiedzi. Można później zarzucić im, że przypisują komuś zdanie, których ten user nigdy nie wypowiedział.

Zwracam się do Was z prośbą : przemyślcie tę kwestię i nie zacierajcie swoich śladów w dyskusjach.
Można skorygować niezręczną wypowiedź, można zmienić zdanie pisząc nowy post, jeśli jest taka potrzeba, ale nie deformujcie całej dyskusji zacierając swój w niej udział, bo wtedy Forum będzie po prostu uboższe...
Markovitz
2007-11-25 15:12:19
Ed od kilku dni usuwa swoje posty z Forum ... :(

Stach czasami też tak robił, ale ograniczał się do usunięcia kilku wypowiedzi i mam wrażenie, że robił to "w afekcie" bez kalkulowania, czyje zdanie w dyskusji przeważy... Jest więc różnica.

EwaRozumiem, że ktoś może z ważnych dla siebie i innych względów usunąć ten, czy inny post. Ale usuwanie wszystkich swoich postów z całego tematu odczytuję jako próbę zniekształcenia przebiegu dyskusji.


W przypadku Eda odbieram to właśnie tak - jako rozmyślne okaleczenie Forum.
Ewa
2007-11-25 15:22:14
Ed właśnie dostał ode mnie ostrzeżenie za takie nagminne praktyki.
rutek66
2007-11-28 14:06:35
dzekSłuchajcie,nie obruszajcie się aż tak bardzo na słowa Rutka.Dla mnie też "Nim przyjdzie wiosna"to już nie to samo co "Bema pamieci"czy "Com uczynił".I to wcale nie jest,jak sądzę,pogląd odosobniony.Też do końca nie przepadam za Niemenem elektronicznym.
:D
Dzeku! nidgy nie znosiłem grechuta!! ale potakiej odpowiedzi jego fana chyba go dzisiaj bardzo polubię !! Jaki pan taki fan! tylko Dzek trzezwy na forum! :!: :!:
popychani innych i robienie z niego boga zaczynają mi go obrzydzać :(
jak mi obrzydzicie Marionetki to nie wiem co wam zrobię!!!! :evil:
rutek66
2007-11-28 14:12:16
EwaEd właśnie dostał ode mnie ostrzeżenie za takie nagminne praktyki.
:shock:
jakiś Ed (?) skasował swoje posty i Ewa się gniewa. ale jak mi kasowała to wszystko był o cacy!! ot la donna mobile! kto zrozumie rozum kobiety???? :?:
:shock:
Markovitz
2007-11-28 14:55:02
Rutek66 jakiś Ed (?) skasował swoje posty i Ewa się gniewa. ale jak mi kasowała to wszystko był o cacy!! ot la donna mobile! kto zrozumie rozum kobiety???? :?: :shock:


Ja chyba rozumiem i w miarę prosto to wyjaśnię...

Posty Eda zniknęły i każdy ze stałych Userów dostrzega jak dużo tu wnosiły ...
Ed ma kolosalną wiedzę o muzyce. Był konsultantem autorów książek o Niemenie.
Dlatego tak bardzo odczuwalny jest to dla nas problem.

Natomiast Twoje posty były takie.. nieprzemyślane.
Zniknęły i nikt za nimi oczu nie wypatruje 8)
rutek66
2007-11-28 14:59:28
MarkovitzTwoje posty były takie.. nieprzemyślane.

post o tytule 41 potencjometrów był ok!! :evil:
Markovitz
2007-11-28 15:20:56
O ile pamiętam to - jak wszystkie Twoje posty- nie był zbyt skomplikowany, więc go dopracuj i wklej.
Może tym razem Moderatorzy będą mieli więcej wyrozumiałości... :)
rutek66
2007-11-28 15:52:56
nie skomplikowany??? :?:
:idea: odpowiadam : patrz Dzeka post o pochwale prostoty! po co pisać i pisać jeden post godzinę?
Np Podoba się coś? Tak, nie , albo średnio! i o drazu wszystko jest jasne! :idea: :idea:
Tadeusz
2007-11-28 16:16:09
Mówiąc chłoptaś, popełniłem komplement !
Markovitz
2007-11-28 16:23:13
TadeuszMówiąc chłoptaś, popełniłem komplement !


Było się nie przymilać do Rutka :twisted:
rutek66
2007-11-29 14:58:22
TadeuszMówiąc chłoptaś, popełniłem komplement !
:roll: Tadek nie gniewaj się ! Nic do ciebie nie mam. mnie atakuje taki jeden to się bronię! moje prawo :idea:
rutek66
2008-01-11 15:12:23
Wróciłem z wakacji w polskich klimatach! cześć!! :D
Niemiła niespodziamka. Gdzie moje posty znowu???? :shock: ten o głupim liście do żony Niemena i inne??? to dlatego ludzie nie wiedzą czy tu pisać czy nie pisać!! Ktośtam odszedł i Bogdan też czuje się zniechęcony!!!! i ja też!!! :!: :!:
pisałem prosiłem o niusuwanie i nic :( :( :(
Markovitz
2008-01-11 15:51:18
rutek66Gdzie moje posty znowu ???? ten o głupim liście do żony Niemena i inne ??? :( :(

Głupie to są akurat twoje posty o naszym liście otwartym ..
Nie skojarzyłeś nawet, że Romuald Juliusz należy do grona bliskich krewnych Niemena (choć on nie brał udziału w redagowaniu tego listu).

Mieliśmy moralny obowiązek zwrócić się do spadkobierczyni Artysty o podjęcie działań wydawniczych w dwa lata po śmierci Czesława Niemena. Przemyśl więc Rutku swoje uwagi pod adresem forumowiczów i zdecyduj się, czy możesz się dostosować do naszej społeczności , czy raczej dasz sobie (i nam przy okazji) spokój...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Czy wiesz o tym, że | górę strony